Рецензии «Тайна Анри Пика»

• Таємниця
    serhiy-petsa , 27 апреля 2018 г.
    Читання - це збудливий і чисто егоїстичний процес: ми несвідомо шукаємо те, що близько нашої душі. Автори можуть складати найхимерніші, найфантастичніші історії, - все одно знайдуться читачі, які скажуть: "Просто неймовірно, ви ж описали моє життя!"
    Ну як мені подобається, коли в книзі йдеться про книги. Автор надав мені таке задоволення.
    Автор створює бібліотеку, в якій нікому не потрібні рукописи знаходять притулок, збираючи пил на поличках. Одного разу в цю бібліотеку потрапляє дівчина від видавництва зі своїм другом письменником. Серед мотлоху і відкинутих рукописів вони знаходять гідну друку книгу. Як виявилося автор, Анрі Пік, вже помер і тоді вони вирішили звернутися до родичів із проханням про згоду на її видання. Адже це повинно стати сенсацією! Рукопис, про який ніхто не знав, потрапляє на полиці магазинів.
    Тут звичайно не все так просто, з'являються нові персонажі. А ти починаєш думати хто ж такий Пік? Невже той про кого кажуть? Автор додає нотки детектива і в кінці розкриває всі карти.
    Єдиний мінус - до середини я скучив, але кінцівка викликала фурор. Із задоволенням рекомендую.