Рецензии «Таємне понеділкування»

Таємне понеділкування

Обычная цена: 113 грн

Особое предложение: 79 грн

• "Таємне понеділкування"
    Ольга Гаврилюк , 9 марта 2018 г.
    Для мене "Таємне понеділкування" Олени Андрейчикової стало приємним завершенням культурного вікенду в одному з найстаріших міст України, почала читати книгу дійсно в понеділок в одній із кам'яниць міста. Що ж...
    Книга містить різні оповідання. Одні затримались у пам'яті, інші вислизнули з відти щойно прочитала його.
    Одні викликали емоції, інші - ні. В одних бачила себе, в інших чудові історії з чийогось життя, а ще в інших - просто опис певних ситуацій.
    Загальне ставлення двояке - і сподобалось і не сподобалось. Але для приємного читання в автобусі впродовж 6 годин - підійде.
    Можливо хтось зауважить, що я не зрозуміла до кінця стилю авторки, можливо... Нато у нас свої смаки і погляди на життя. Хоча світлина книги і кави вранці понеділка викликала позитивні відгуки у користувачів ФБ.
    Можливо для вибагливого читача моя рецензія видасться скупим констатуванням фактів, проте я не ставлю крапки на творчості Олени Андрейчикової, бо для мене це була дійсно перша її книга, тому для мене все ще по переду.
  • "Таємне понеділкування"
    p-t-a-s-h-k-a , 2 декабря 2017 г.
    Книгу Олени Андрейчикової «Таємне понеділкування» можна поставити на одне полицю з книжкою Зої Казанжи «Щось таке, як любов». Тематично вони мають багато спільного. Це коротка проза, яка має на меті донести до своїх читачів тему любові, стосунків, життєвих дрібниць, які вдало підмічені авторками. Тільки на відміну від Зої Казанжи стиль написання Олени Андрейчикової більш «хлопчачий», тобто більш бунтівний. Книга являє собою збірку оповідань, та навіть не оповідань, а таких собі образків з життя, просякнутих почуттями, які будуть зрозумілі та цікаві багатьом читачам. Авторка цієї книжки має свій іронічний стиль, який захопить в полон своїх читачів. Оповідання мають загадковість. Перші враження від назви, та навіть перших рядків прочитання, будуть перевернені догори дригом, коли читач дійде до кінця цих історій. В цій книзі буде і Кенійська принцеса, і Шрі-Ланка, і принципи шлюбного довголіття, і стосунки синочка та його мамочки, і листи коханки до дружини та відповідь дружини коханці, і кохання з склерозом, і про чарівну дію танців, і …. Про багато ще чого цікавого та несподіваного. Читачі, які приділять увагу цій книзі, будуть задоволені часом, який проведуть наодинці з цієї збіркою.