Рецензии «Святий, Серфінгіст і Директор. Дивовижна розповідь про те, як можна жити за покликом серця»

• Цікава і корисна пригода)
    Ксюша Олейник, 25 декабря 2017 г.
    Прочитала книгу і по доброму позаздрила Джеку Валентайну. Як же йому пощастило зустрітись з такими гарними, добрими і мудрими вчителями. Думаю такі порадники зустрічаються кожному з нас у житті, але не всі ми їх чуємо і бачимо. Не можу сказати, що книга читалась легко. Дуже часто я відкладала її і записувала цитати, розмірковувала над прочитаним текстом. Книга сповнена мудрими думками. Дуже хочеться, щоб подібни книги читали всі без виключення і спробували на собі ці закони природи, що добро вертається добром, гарні думки дійсно матеріалізуються. Як можна жити не тільки виключно розумом, а серцем. І все це працює, головне відкритись і знайти той баланс і життєрадістність, яку ми розгубили у дитинстві. Можливо комусь ця книга може здатись наївною, але якщо ми пригадаємо дитинство, якщо ми прислухаємось до свого серця, то ми відчуємо ту тонку межу, де відкриваються таємниці щасливого життя.
    Під час читання книги у мене виникало багато критичних запитань, і я не знаю, як так траплялось, що саме в цій книзі я знаходила відповіді на них. Наче вона була написана саме для мене і саме в цей час, коли мені так потрібні мудрі поради.
    А ще всі поради практичні, просто дотримуватись їх кожного дня і життя зміниться на краще.
    Я дякую долі, що я отримала можливість прочитати цю книгу, і є бажання прочитати всі твори автора. Рекомендую всім!