Рецензии «Святий, Серфінгіст і Директор. Дивовижна розповідь про те, як можна жити за покликом серця»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Цікава і корисна пригода)
  Ксюша Олейник, 25 декабря 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Прочитала книгу і по доброму позаздрила Джеку Валентайну. Як же йому пощастило зустрітись з такими гарними, добрими і мудрими вчителями. Думаю такі порадники зустрічаються кожному з нас у житті, але не всі ми їх чуємо і бачимо. Не можу сказати, що книга читалась легко. Дуже часто я відкладала її і записувала цитати, розмірковувала над прочитаним текстом. Книга сповнена мудрими думками. Дуже хочеться, щоб подібни книги читали всі без виключення і спробували на собі ці закони природи, що добро вертається добром, гарні думки дійсно матеріалізуються. Як можна жити не тільки виключно розумом, а серцем. І все це працює, головне відкритись і знайти той баланс і життєрадістність, яку ми розгубили у дитинстві. Можливо комусь ця книга може здатись наївною, але якщо ми пригадаємо дитинство, якщо ми прислухаємось до свого серця, то ми відчуємо ту тонку межу, де відкриваються таємниці щасливого життя.
  Під час читання книги у мене виникало багато критичних запитань, і я не знаю, як так траплялось, що саме в цій книзі я знаходила відповіді на них. Наче вона була написана саме для мене і саме в цей час, коли мені так потрібні мудрі поради.
  А ще всі поради практичні, просто дотримуватись їх кожного дня і життя зміниться на краще.
  Я дякую долі, що я отримала можливість прочитати цю книгу, і є бажання прочитати всі твори автора. Рекомендую всім!
 • Чудова книга про життя
  Володимир , 29 июня 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Після того, як прочитав книгу Робіна Шарми "Монах, який продав свій ферарі", він став мабуть моїм улюбленим автором і його книга "Святий, Серфінгіст і Директор" теж викликала у мене велике зацікавлення всього лиш по своїй назві і хочу сказати, що зміст книгу мене абсолютно не розчарував - ще одна чудова мотивуюча розповідь про життя за покликом.
  "У кожного є лише одне істинне покликання - знайти шлях до самого себе... Знайти свою долю - а не чиюсь - і не віддатися їй сповна, неподільно і непохитно" - прекрасні слова з книги, які показують нам що варто жити своїм життям, а не тим, яке тобі нав'язують інші. Книга мотивує розвиватись і йти своїм шляхом, незважаючи на слова інших людей і поради людей, яких ніхто не питає. Просто станьте тими, ким ви є і насолоджуйтесь власним життям, і забудьте про інших....
  "Смерть - не найбільша втрата в житті. Найбільша втрата - це те, що вмирає в нас, поки ми ще живі". Просто не марнуйте своє життя на те, щоб займатись тим, чим ви не хочете, але робите так, бо інші кажуть, що це правильно. Книга допоможе вам віднайти себе і направить у потрібному напрямку!