Рецензии «Свинка Пеппа. Мої перші уроки»

• Весело навчатись з Пеппою
    Ярина , 2 января 2017 г.
    Замовила книгу дитині в подарунок на Новий рік і не пошкодувала! Книжка чудово підходить для маленьких діток. Особливо, якщо малюк полюбляє дивитися мультик про свинку Пеппу і її друзів. Це про нас. Тому роздивляємось і обговорюємо книгу із задоволенням. Великі яскраві ілюстрації, знайомі герої мультику і мінімум тексту - це те, що треба для найменших читачів, щоб вони самі з цікавістю гортали книжку. Книга розроблена за участю педагогів та психологів. Складається з семи розділів: Абетка, Цифри, Пори року, Форми, Кольори, Час доби та Протилежності. У книзі також дані рекомендації як працювати з нею і за це великий плюс авторам! Саме завдяки цим рекомендаціям батьки можуть працювати з книгою як з першим дитячим підручником, а малюки бавлячись пізнавати нове. Недаремно вона називається "Мої перші уроки". Дитина легко вивчить кольори, форми, абетку разом з героями улюбленого мультфільму. Наприклад, нам особливо подобається розділ "Час доби", де показано чим займаються свинка Пеппа і її брат Джордж в певні години, наприклад чистять зуби о восьмій чи обідають о першій. Справді хороша книга для того, щоб малюк легко і весело отримував нові знання.