Рецензии «Суперпрогнозування. Мистецтво та наука передбачення»

• Досить публіцистична
    Stepan Dzhus, 14 августа 2018 г.
    Купуючи таку книгу із назвою "Суперпрогнозування" хочеться отримати практичні настанови та коментарі, як правильно та результативно прогнозувати ті чи інші явища (економічні і не тільки). Дана книга, на жаль, цього не дає...
    При цьому, написана вона, як зазвичай це буває в "американському стилі публіцистики" (я це так називаю, оскільки початок книги не досить цікавий, до середини вже ти більше зацікавлюєшся цією книгою, знаходиш цікаву інформацію для себе, в третій четверті ти готовий назвати цю книгу достойною, але не практичний кінець із "бла-бла" висновками псує всю картину) досить цікаво. Найкращим, як завжди, виявляється список джерел, на який посилається автор та коментарі. Вони пояснюють навіть, подекуди, більше, ніж сам текст книги.
    Книга варта до прочитання, в якості розширюючого матеріалу для усвідомлення важливості прогнозування. Проте, нічого "супер" для прогнозування там немає. Якщо Ви прагнете більше знати, як правильно спрогнозувати якусь річ (сферу діяльності), то краще звернутися до наукової літератури у галузі статистичного прогнозування за допомогою даних. Не забуваємо, автори - журналісти, а не науковці-статистикичи математики. Вони показують тільки приклади із глобальних розмурковувань "а що буде далі? чи будуть люди на Марсі у цьому десятилітті т.п."
    Отож, книга можлива для прочитання задля розширення знань і зміни парадигми мислення.