Рецензии «Веселі цифри»

• Веселі цифри
    Евгения , 21 августа 2017 г.
    Хоч книжка "Веселі цифри" і невеличка, але вона нам настільки сподобалася, що захотілося написати рецензію. Я її купила своїй дитині на рік і дитина була просто в захваті. Завдяки дуже цікавому та оригінальному дизайну ця книга допомагає розвивати дрібну моторику, фантазію, мовлення, читання та допомагає збагатити знання про навколишній світ. З нею навчання відбувається весело та динамічно. Такі книги допомагають з малечку привити любов до книг та читання, що матиме позитивний вплив на все подальше життя дитини. Навчання цифрам у нас тепер проходить дуже легко та з інтересом.
    Після придбання цієї книги ми тепер хочемо її придбати ще й на подарунок друзям. Сподіваюся, їх дитина буде так само в захваті.
    Інші книги з серії "Сторінки-цікавинки", а саме "Тварини в лісі", "Тварини на фермі", "Їду, плаваю, лечу", "Маленькі помагайки" теж дуже корисні і заслуговують на увагу. Ми вже особисто познайомилися з книгою "Іду, плаваю, лечу", решту поки чекаємо! Тож рекомендуємо усім для покращення пізнання!
  • Якісне, але не надто корисне придбання
    Ірина Соповська, 30 апреля 2018 г.
    Дуже якісне видання для наймолодших діток. Інформація подана лаконічно, ілюстрації приємні для ока. Метою цієї книги являється вивчення рахунку до 5, а також розвиток дрібної моторики при маніпулюванні анімованими елементами.
    Але, як я вже переконалась не вперше, чомусь до таких анімованих книжечок в нашій сім’ї дуже швидко втрачається інтерес. Самостійно дитина роздивлялася дану книгу, використовувала анімовані елементи протягом одного дня. А далі це стала просто чергова книга, яку поставили на поличку і увагу до якої без нагадування і залучення батьків не проявляють...
    Зважаючи на ціну і на навчальних нахил цієї книги з метою вивчення цифр, хотілося б отримати більш пролонгований ефект.
    Звичайно, думка і досвід абсолютно суб’єктивний, оскільки сама знаю сім’ї, де збирають всю серію і дітей від цих книг просто не відірвати.
    Проте, я скоріше придбаю якийсь цікавий дидактичний матеріал або настільну гру для найменших для вивчення рахунку.В самого ж видавництва «Школа» для цієї мети є багато різного матеріалу і навчальних карточок.