Рецензии «Статистика и котики»

• Цікаво про статистику
    vasiLIT , 19 июля 2018 г.
    Читачеві, у якого немає жодного уявлення про статистику, ця книга допоможе розкласти все по поличкам. Однак, уявлення це буде все ще далеке від повного. В своїй книзі автор хотів висвітлити різноманітні завдання статистики та методи їх вирішення, не вдаючись у подробиці, але особисто мені подекуди цих самих подробиць і не вистачило. Книга побудована таким чином, що дозує інформацію і буде цікавою в першу чергу початківцям, які хочуть вивчити всі особливості функціонування науки – статистики. Всі теоретичні аспекти книги підтверджені і доповнені різними цікавими прикладами. При цьому все, що автор намагається пояснити, він пояснює добре. У книзі практично немає формул і чисел і це дуже радує, хоча автор пішов далі простого пояснення понять медіани, стандартного відхилення та інших математичних термінів. Якщо вам цікава статистика і ви прочитали цю книгу, то ват точно захочеться знайти повноцінний підручник і вивчити теми детальніше. Відмінним рішенням автора було оформлення узагальнюючих нотатків, де він описав головні висновки і тези. Саме такий конспект необхідний новачку в статистиці. Видання має якісне та цікаве оформлення, папір цупкий. Книга гідна уваги, тому рекомендую всім читачам!