Отзывы «Спустошення»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Галина Заборська, 26 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Ця книжка остаточно переконала мене - я не прихильник творчості Любка Дереша. Незважаючи на цікаву анотацію книга мені "не пішла". Електронний варіант оформлений чудово, є зміст, нумерація сторінок тощо. Прихильникам творчості Дереша книга сподобається однозначно.
  • Отзыв
    Lesia Bernatska, 26 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Автор как всегда не разочаровывает. Каждую последующую книгу читаю с удовольствием. И эта не обошла стороной. Не пожалела за покупку.
  • Отзыв
    Nadia Karadzhaeva, 25 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Якщо раптом ви захочете дізнатися, про що ця книга, - більшість описів скаже, що "про межу, з-за якої не повертаються". У мене ж після прочитання в голові крутиться одна і та ж фраза: "Бійся своїх бажань, адже іноді вони збуваються". Я не буду говорити про сюжет - для цього існують анотації. Скажу тільки, що для мене це, мабуть, книга про все. Знаєте, є такі твори, в яких, здається вміщаються відповіді на сотні питань. Але головна принада цієї книги, на мій погляд, - те, що в ній, я впевнена, кожен знайде своє. Свій сенс і свій урок.
  • Отзыв
    Назар , 28 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Любко Дереш - талант. Кожну книжку читаю із захопленням. Такого стилю викладення думок годі й пошукати.
  • Отзыв
    Андрій Колодій, 24 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Якісно новий рівень творчості цього автора. Здавалося б, чого можна очікувати від десятої за ліком книги, коли знайомий з попереднім доробком. Виявилося, письменник ще не розкритий. А відкривати є що. І саме цей твір показує, наскільки глибоко можна пірнути з головою у літературу.
  • Отзыв
    Котула Валерій , 24 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Дуже добре, що можна купити книги, не виходячи з дому, і так само отримати їх))))
  • Отзыв
    Lia , 15 марта 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Складні стосунки були у мене з автором. Два роки тому прочитала одну з його книг і тоді мені зовсім не сподобалася історія, тому і цю книгу відкривала з острахом. Однак такого виру подій я однозначно не очікувала. Книга, яку потрібно розтягувати, якою потрібно смакувати і вперше я не змогла цього зробити, адже сторінки перегорталися вже проти моєї волі.