Рецензии «Справа для Квятковського. Випадок у цирку "Цампано"»

• Квятковський і таємниці цирку
    Ярослав , 13 июля 2018 г.
    Квятковський захворів. Шмарклі рікою течуть з носа, кашель, температура, постільний режим. Навіть улюблена "Carpenter`s chewing gum" не радує. Адже поки кращий детектив на лікарняному - хто допомагатиме потрапившим у халепу бідакам? Але історія ця про інше. А саме про справу, під час якої Квятковський і підхопив грип - таємничу справу цирку "Цампано".
    Дивний дужий хлопчисько, з не менш дивним ім'ям Перший, винаймає нашого юного та не за роками кмітливого детектива, аби дізнатися таємницю незрозумілої поведінки його рідної сестри, що кожного вечора, під час виступу, допускається однакових помилок, під час жонглювання палицями. Квятковський береться за справу, йде хибним шляхом, робить хибні висновки та ледь не сідає в калюжу. Проте заплутаного клубка, зрештою розплутано, таємницю розкрито, і Квятковський отримує свій звичний гонорар - п'ять пакуночків улюбленої жувальної гумки. Аби ще не клята простуда, взагалі був би геппі енд.
    "Випадок у цирку "Цампано" - чергова порція пригод детектива-школяра Квятковського від автора Юргена Баншеруса - коротенька, проте цікава й дотепна, написана з гумором та оздоблена ілюстраціями Ральфа Бучкова, якому окрема подяка за портрет Шерлока Голмса з "фейспалмом". Гарна книжка для дитячого читання влітку.
  • Детективна історія Квятковського
    Ксенія Алєксандрова, 22 июня 2018 г.
    Серед сучасного дитячого детективу не так уже й багато зразків, які дійсно заслуговують на увагу читача. Але це не стосується серії книг про Квятковського. Захоплюючі пригоди юного детектива обов’язково сподобаються дітям. Твори із серії читаються на одному диханні.
    Головний герой – Квятковський, сучасний хлопець, який живе у місті, любить жуйку та цікаві пригоди. У нього є подруга, що працює продавчинею, а заодно і допомагає у таємних справах. Про детектива Квятковського знають всі в окрузі, тому часто цілеспрямовано звертаються за його допомогою як діти, так і дорослі.
    Цього разу детектив буде розслідувати одну загадкову подію, що постійно трапляється під час одного і того ж циркового номеру. Розв’язка буде дуже несподіваною. Не обійдеться в цій історії і без кохання.
    Практично кожна сторінка книги прикрашена скетчовими ілюстраціями, які ідеально доповнюють сюжет. Молодіжні сучасні малюнки виконані в чорно-білих відтінках. Обкладинка приємна на дотик, прекрасно оформлена. Книжечка не дуже тонка і не товста, кожен том має однакову кількість сторінок.
    Загалом твір класний, раджу прочитати і дітям молодшого шкільного віку, і підліткам. Ця серія може стати хорошим матеріалом до уроків літератури.
    Ксенія Алєксандрова