Рецензии «Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід»

• Майстерно. Як завжди!
    Анастасия , 21 июля 2018 г.
    "Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід" - це психологічно-філософська книга. І як зрозуміло з назви, автор виставляє цінність життя, любові, навчання та праведних вчинків на перше місце. Тобто саме ці види діяльності він вважає базовими, а все інше - не обов'язковим до виконання.
    Ця книжка вчить керувати своїм часом, через зміну пріоритетів. Мені це здалось хорошою ідеєю. Філософія автора мені приємна та здається дуже реалістичною до реалій нашого життя. До речі, цю книгу цінують в дуже багатьох країнах. А в нашій навіть використовують для вивчення в університетах на соціальних спеціальностях, як соціологія, філософія, соціальна робота, політологія, маркетинг, психологія. При чому, як мені відомо, в дуже багатьох топових вузах країни. Мені здається, що цей факт говорить більше, ніж моя проста рецензія прихильника і фаната літератури.
    Я дійсно дуже люблю читати. Купую по 20-40 книг в місяць і саме тому, думаю, що розбираюсь в літературі на побутовому рівні. І цю книгу виділяю поміж інших. Книжечка дійсно вчить. А не просто віднімає час і гроші.
  • Коли заплутався - читай Кові
    Анастасия , 18 июля 2018 г.
    Я не можу сказати, чому книга отримала мою тверду п'ятірку, але щось в ній таке, що надихає мене. Надихає в широкому сенсі слова: творити, працювати, жити, вчитись, любити.
    Якою б не була ціль автора при написанні цієї книги - він зробив значно більше, ніж міг собі уявити.
    Я люблю мотиваційні книжки, люблю Стівена Кові, але не думала, що полюблю саме якусь конкретну книгу.
    Але буквально на кожній сторінці він розкриває істину.
    Книжка навчає. Наприклад, тут є дуже цікаві поради по активізації організму зранку, якщо погано(мало) спав вночі. Тут багато прикладів того, як не витрачати купу грошей на товари, які тобі не потрібні.
    Також окреме захоплення викликав розділ про когнітивні помилки. Коли наш мозок плутає карти і ми раптом починаємо мислити і сприймати світ не зовсім так, як він є насправді.
    Моя улюблена фішка книги - це відповідність жанру. Це наукова психологічно-мотиваційна книга, яка твердо стоїть на ринку серед найкращої подібної літератури.
    Тому - відверте зізнання про мою любов до цієї книги - це лише підтвердження золотого пера автора!