Рецензии «Сотвори себя. Книга-практикум»

• Питання, які зроблять Вас Вами.
    Анастасия , 20 июля 2018 г.
    Книга "Створи себе" - це своєрідна спроба популяризації психології в нашій буденності. Ксенія Тейлор описує, як живе просвітлена людина і як живе людина, яка не знається на психології.
    Головні наукові засади книги - це психологія особистості. В часності - теорії комунікативних актів, теорія соціальної адаптації людини, дослідження в області конформізму.
    Багато прикладів з психології експериментів: експеримент Мілгрема, експеримент Аша, експеримент Керберга, експеримент Віннікотта.
    Дуже цікава та насичена книга. Після прочитання здається, що поринув у світ психології з головою. Мені здалось, що автор підсумувала в цій книзі всі свої минулі доробки і видала таку собі квінтесенцію всіх своїх досліджень та наукових розвідок.
    На сторінках цієї книги я знайшла багато відповідей на хвилюючі запитання. Багато що для мене заграло в моєму житті новими барвами. Тож поставити нижче, ніж п'ять балів - я просто не могла. Порадила цю книгу всім знайомим і щиро раджу її всім, хто читає цю рецензію. Бо книга "Створи себе" - наче психологічне просвітлення.