Рецензии «Солодка неділя»

• Чудова книга, якій можна довіряти.
    Татьяна Ляшко, 9 октября 2017 г.
    Вперше я так насолоджуюсь книгою кулінарних рецептів! Купила цей збірничок тому, що дійсно люблю дивитися рубрику "Солодка неділя" з Валею Хамайко на каналі 1+1 у неділю. Коли вона готує, то дім наповнюється теплом і затишком. І це заохочує: щоб не пропав час марно у вихідний готувати, готувати щось солоденьке для своєі сім"і.
    Коли був випущений її збірник рецептів, то я майже зразу його вирішила купити. Не розчарувалася! Дійсно, дуже хороша книга. Як і говорила Валентина Хамайко, кожен рецепт перевірений її сім"єю, починаючи від її мами і бабусі. Кожен рецепт дуже точний! Вже ми з родиною посмакували сочниками і ватрушками - надзвичайно смачні і в одночас не складні рецепти. Роблю як і рекомендувала автор - один рецепт у вихідні. Дім наповнюється солодким ароматом випічки. А тоді цілий тиждень моя родина обирає щось наступне і що цікаво: як для мене, лише любителя кулінарити, немає ніякої боязні про те, що щось не вийде або получиться якесь не смачне. У мене повна довіра до Валіних рецептів.
    Сама по собі книга дуже гарна: яскрава, приємний папір, якісно тримаються сторінки, красиві фотографії готової випічки. Яскравий не мілкий шрифт. Загалом немає жодного зауваження. Книга супер і всім любителям солодкої випічки рекомендую! Але ні - є одне побажання до Валентини Хамайко - дуже хотілось би продовження!
  • Чудесная книга!
    Елена , 12 января 2018 г.
    Чудесная книга! И в ней все чудесно от оформления до самих рецептов!
    Я не смотрела передачу, собственно и телевизор я смотрю крайне редко, поэтому свой выбор я могу объяснить только хорошей интуицией. Хорошей интуицией. Иного и не скажешь, ведь на момент покупки о книге не было отзывов.
    Сейчас, опробовав практически все рецепты, я смело могу оставлять отзыв.
    Начнем с оформления.
    Удобный размер книги. Она, что называется, не большая и не маленькая. Обложка твердая, глянцевая, яркая фотография. Листы мелованные, но не глянцевые, читать приятно, блики есть, но не существенные. В книге имеются яркие фотографии готовых блюд, фотографии автора с семьей и со съемочной площадки. Имеются две закладки-ляссе.
    Что касается рецептов, то блюда очень душевны! От рецептов веет домашним теплом и добротой. Это сладкая выпечка родом из детства. Но не только. В книге есть рецепты как всем известных сочников и орешков, так и просто потрясающих тортиков! Необычайно порадовало то, что блюда при всей их необычайной вкусности очень бюджетны, ингредиенты просты и доступны. На мой взгляд, единственным затратным компонентом была миндальная мука, да и то, это в двух рецептах из пятидесяти с лишним. Рецепты просто и понятно описаны, так что, мне кажется, даже у абсолютного новичка должно все получиться. Так же в книге есть несколько рецептов не сладкой выпечки.
    Книга оставляет только положительные эмоции и станет отличным приобретением и чудным подарком! Рекомендую!!!
  • "Солодка неділя" без перебільшення
    Viktoriia Stempen, 10 января 2018 г.
    Я купувала цю книгу для своєї мами на подарунок. Отримавши його, і я і вона була дійсно задоволена, щаслива та у захваті.
    Це велика книга з достатньо великими літерами та твердою обкладинкою.
    Рецептів дуже багато і всі вони прості та зрозумілі для кожного. Нічого складного у приготуванні теж немає. Всі інгредієнти притаманні нашій країні та їх можна придбати у будь-якому магазині чм супермаркеті. Ще однією перевагою даної книжечки є ілюстрування кожного рецепту дуже гарною та яскравою фотографією. Дивлячись на неї, хочеться відразу приготувати таку смакоту для своїх близьких та скуштувати.
    Десертики дійсно смачні, хочеться їх коштувати знову і знову. Думаю, що кожна господиня буде задоволена, придбавши таку чудову книжку для себе, або ж вона стане чудовим подарунком до Дня народження або іншого важливого свята у вашому житті. З нетерпінням будемо чекати випуск другої книги із новою випічкою, або ж навіть іншими різноманітними стравами, які будуть такі ж прості, зрозумілі та доступні для кожного із нас з вами.