Рецензии «Сковорода. Найкраще»

Средняя оценка
1
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Хіпстер з вісімнадцятого століття
  Галина Заборська, 4 января 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Книга «Сковорода. Найкраще» - це нове видання творчої спадщини українського філософа, письменника, мислителя. Змінюються часи, змінюються люди. Мабуть саме завдяки цьому ми завдячуємо появі цієї книги.
  Упорядники книги назвали її «гіпстерським» літературно-художнім виданням творів Сковороди, до якого увійшли сучасні переклади, оформлені в сучасному дизайні, авторства львівського художника Данила Мовчана, з передмовою сучасного поета та перекладача Андрія Любки.
  До книги включено найкраще з творчого спадку мислителя. Особливістю цього видання та вміщених у ньому творів є їх осучаснення, що дозволяє краще зрозуміти специфіку викладу думок автором та суть ідей, які він прагне донести своєму читачеві.
  Вказане видання має на меті «приземлити» Сковороду показати його не ідеалістом, який «літає у хмарах», і є абсолютно відірваним від життя, а звичайною, можливо дещо специфічною, людиною.
  Андрій Любка у передмові розповідає про Сковороду як людину, яка була не схожою на своїх сучасників, і яка спокійна змогла б жити в наш час зі своїми ідеями, і цілком можливо, що у ХХІ столітті ми б назвали його хіпстером, через нетрадиційні звички та вподобання.
  Тож якщо ви ще й досі вважаєте творчість Григорія Сковороди нудною та нецікавою, то після прочитання цієї книги свою думку ви неодмінно зміните.