Рецензии «Скоро до школи»

Средняя оценка
1
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Готуємо дитину до школи
  Світлана , 28 августа 2017 г.
  Рецензия полезна?
  Книга складається з трьох розділів. У першому розділі «Буквар» на кожному розвороті книги представлена окрема літера: слова, де зустрічається літера; склади, слова і невеличкі тексти для читання, малюнки для асоціацій, віршики і загадки (з підказками-малюнками), а також прописи (дитина може прописати літеру і якесь слово з цією літерою). Наприкінці розділу є нескладні тексти для читання.
  У другом розділі «Математика» наводяться завдання з цифрами (прописати, намалювати, порахувати, порівняти), геометричними фігурами, завдання на порівняння розмірів та кількості предметів, а також наводяться нескладні завдання на віднімання і додавання.
  У третьому розділі «Логіка, пам’ять та увага» представлені завдання для розвитку інтелектуальних умінь дитини, зокрема: знайти відмінності або спільну групу предметів, пройти лабіринтом, знайти зайвий предмет із запропонованих, узагальнити предмети, знайти частини і ціле, відзначити, що з чого виготовлялося, намалювати графічний диктант, знайти схожі предмети і відзначити їх спільні ознаки, знайти тіні тварин, відшукати ознаки сезонів за малюнками, домалювати доміно, зробити висновки за малюнками, продовжити ланцюжок за наведеним зразком тощо.
  Книжка чудова для підготовки дошкільнят до школи, завдання цікаві й різноманітні. Малюнки яскраві і приємні. Вона нескладна і спрямована на розвиток різних умінь та здібностей дитини.