Рецензии «Скажена математика. Школа чародіїв»

Средняя оценка
1
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • "Скажена математика. Школа чародіїв"
  Мария , 14 сентября 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Вважаєте що математика - це надзвичайно складна шкільна дисципліна, яка є занадто важкою для дитячого сприйняття? Згодна, що ця наука непроста, однак вона може бути навіть веселою, якщо викладати її зрозумілою мовою і намагатися зробити все для того, щоб навчання по-справжньому зацікавило дитину. Досягти цього досить-таки просто, якщо скористатися посібником Лінди Бертоли "Скажена математика. Школа чародіїв". Ця книжка відмінно підійде для ознайомлення маленького учня з математичними діями, адже дозволить дитині весело провести час і водночас із тим закріпити свої знання з вищезазначеної дисципліни.
  Одразу скажу, що, на мою думку, ця книжка краще підійде учням молодших класів, ніж дошколярикам у віці від трьох до п'яти рочків: даний посібник пропонує виконувати різноманітні дії з двозначними числами, а ці тонкощі малятам ще невідомі, тоді як дітки трохи старшого віку вирішать ці завдання з легкістю і навіть із задоволенням.
  Задачки в цьому своєрідному підручнику схожі на цікаву гру, наприклад, дітлахам дається можливість самостійно намалювати геометричний візерунок, а також переправитися через рів, стрибаючи лише на ті камінці, на яких записані приклади, рішення котрих дорівнює сорока трьом.
  Інформацію, представлену у такій веселій формі, кожна дитина сприйме позитивно і швидко її засвоїть. Саме тому я рекомендую це видання тим батькам, які бажають допомогти своїм діточкам у подоланні складнощів вивчення математики.