Рецензии «Школа міркувань. Мислення»

• "Школа міркувань. Мислення"
    Мария , 18 августа 2018 г.
    Якщо у Вашій родині є дитина віком п'яти чи шести років, то Ви розумієте, як важливо підготувати малюка до школи: навчити його логічно мислити, рахувати та розрізняти літери, тому серія посібників "Школа міркувань" стане Вам гарним помічником у ознайомленні юного розумника з основами початкових шкільних дисциплін. Розпочати знайомство з цією серією я рекомендую з книги "Школа міркувань. Мислення", адже саме цей посібник, на мою думку, є найбільш простим і цікавим для дитячого сприйняття.
    Річ у тому, що всі завдання, які є в цій книжці, надані у формі захоплюючої гри. Наприклад, дитині пропонується знайти різні деталі на двох малюнках, які на перший погляд здаються однаковими, або ж відшукати деталь, яка взагалі є зайвою на картинці. Такі, здавалось би, прості вправи спрямовані на тренування пам'яті і розвиток логічного мислення, а ці вміння, без сумнівів, знадобляться у школі.
    Діти дошкільного віку зазвичай не дуже люблять підручники, тому що вважають їх нудними і досить-таки складними, однак книгу "Школа міркувань. Мислення" нудною аж ніяк не назвеш. Більш того, відкривши цю книжку, дитина навіть і не помітить того, що це навчальний посібник, а поставиться до всіх завдань, як до гри, тому буде виконувати всі задачі із задоволенням.