Рецензии «Шизофреники повсюду, или Как отличить причуды от болезни»

• Серйозна тема
    vasiLIT , 9 июля 2018 г.
    Перед читачами книга, яка зрозумілою мовою розповідає про дуже важливу та складну тему. Вона поєднує гумористичну складову, вона позитивна і настроює тільки на гуманізм і розуміння. І читати було досить цікаво. По-перше, мене дуже радує комфортний обсяг даного твору. По-друге, читається книга швидко і легко, за пару повних проведених в задоволенні годин. По-третє, вийшло все досить пізнавально, але при цьому на вас не звалиться ціла купа сухих фактів. По-четверте, тема шизофренії і різного роду психічних відхилень давно мене цікавила. Автор явно постарався на славу, адже йому вдалося таку непросту тему описати максимально простою і живою мовою, не забуваючи про терміни і деякі наукові історичні факти. Книга має дуже якісне оформлення, в ній багато ілюстрацій, папір цупкий. Загалом, книга стала для мене свого роду відкриттям, оскільки ще жодного разу не доводилося бачити в такій серйозній на перший погляд книзі таке нехитре наповнення. Книга цікава гідна уваги, тому рекомендую всім читачам!