Отзывы «Подарочный сертификат на 250 грн (114102)»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Ольга , 21 ноября 2016 г.
    Отзыв полезен?
    Отличный товар!:) тем более, что срок действия у него до конца 2017 года (думаю в дальнейшем будут продлевать). Выглядит в точности как на фото. Спасибо магазину за такое симпатичное оформление)
  • Отзыв
    Виктория Долженко, 12 апреля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Замечательная идея для подарка. Удобно и для дарителя, и для получателя. Сертификат привлекательно выглядит и был очень аккуратно упакован.
  • Отзыв
    Natalia Matviychuk, 21 марта 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Очень удобный формат подарка для тех, кто не уверен в предпочтениях одариваемого. Сертификат в симпатичном конвертике. Спасибо за быструю и удобную доставку: в воскресенье вечером оставила заявку на сайте, в понедельник уже привезли
  • Отзыв
    Олександр Шкурей, 28 января 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Придбав сертифікат для проведення конкурсу у групі Фейсбуку. Це настільки універсальна, практична й зручна річ, що ви собі й не уявляєте. По-перше, вам не потрібно особливо піклуватись про те, як виглядатиме ваш подарунок. По-друге, ви впливатимете на вибір обдаровуваної вами особи лише кількістю коштів - в даному випадку сумою у 250 грн.

Я вважаю, що ця річ є необхідна для тих, кому не вистачає креативу/ідей/часу, щоб обрати для іншої особи подарунок. Тим паче, на відміну від деяких компаній, Якабу не бере зовсім якихось додаткових коштів за виготовлення таких сертифікатів, що не може не радувати (приміром, зустрічав сертифікати, де окрім номінальної вартості треба сплатити до 20 грн. за сам сертифікат). Це незамінна річ, дійсно!

Я отримав сертифікат, маленький конвертик, що ззаду може закриватись на клейку полоску. До речі, при отриманні ви отримаєте конвертик, не заклеєний, всередині якого й буде сертифікат. Конвертик офомлений на чистому білому фоні, лише із знаком магазину і назвою, що це є сертифікат. Сертифікат - виготовлений так само, але це як пластикова картка із логотипом якабу, строком дії і відповідним кодом. З іншого боку вказано інструкція з його використання. Якабу тут подбав про всіх! про тих, хто дарує (зробившит по суті за дарувальника ідею з даруванням сертифікату) і за обдаровуваного (вказавши як і де, до коли треба використати сертифікат). Рекомендую всім придбати його, він вам принесе легкість, підготовленість до прийдешнього свята і що найбільш головне - усмішку на обличчі обдаровуваного!!!
  • Отзыв
    Виктория , 5 июня 2017 г.
    Отзыв полезен?
    Подарочный сертификат - вещь очень удобная, с таким подарком точно не ошибешься. Тем более, что на сайте можно приобрести не только книги и прочую печатную продукцию, но и массу других полезностей. Так что такой сертификат порадует любого, независимо от пола, возраста и круга интересов! Доставили очень быстро, на следующий день после оформления уже получила посылку. Единственный нюанс - думаю стоило бы добавить электронные сертификаты, чтобы можно было оплатить картой и сразу направить его на почту тому, кому вы хотите сделать подарок, указав имя отправителя. Это удобно, если не можешь встретиться с человеком, и не хочется доставлять ему трудности с походом на почту.