Рецензии «Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності»

• Серйозна тема!
    vasiLIT , 10 апреля 2018 г.
    Робота Дага Ейнстейна Ендшьо під назвою «Секс та релігія» - це книга-дослідження на тему сексу та ролі релігії в розвитку світогляду людства та його поглядів на сексуальне життя. Релігія дуже часто забороняє певні сексуальні прояви та девіанції. Автор зібрав велику кількість досліджень на тему зв’язків сексу та релігії. У книзі описані найважливіші релігії, такі як християнство, іслам, буддизм і так далі. Книга дуже інформативна та надає велику кількість нових знань. книга буде дуже корисною тим, хто хоче більше дізнатися про релігійні погляди на інтимне життя. Складається враження, що автор трохи критикує та негативно оцінює певні релігії та їх устави. Розділи послідовні, структура книги логічна, але будьте готові, вона може зачепити особисті переконання та може обурити. У книзі дуже багато цікавих прикладів, посилань на історичні факти та події. Книга має цікаве оформлення, подібне до інших книг, які виходять в цій серії, папір цупкий, кремового кольору, мова написання зрозуміла однак переклад не найкращий. Безумовно вона буде корисною всім без виключення читачам, рекомендую!