Рецензии «Секреты лаборатории питания. Наука похудения, мифы о силе воли и пользе диет»

• Секрети харчування
    vasiLIT , 16 мая 2018 г.
    Дуже цікава книга про непотрібні та небезпечні дієти, наукові факти і руйнування міфів про харчування. Більше 20 років авторка зі своїми аспірантами проводили різні дослідження культури харчування, результати яких й оприлюднили у формі книги. У ній дана фактична інформація про дієти, здоров'я з великою кількістю практичних прикладів. Всі ми хоча б раз сиділи на дієті і думаю книга в цьому плані стане досить великим сюрпризом. Вона розповість про те, чому дієти не працюють і як вони шкодять організму. Про те, що ожиріння не є небезпечним. Люди зі стабільною вагою, нехай навіть і завеликою - живуть довше, ніж ті, хто худне, набирає вагу і знову худне. Багато інших незвичайних ідей і думок можна знайти в книзі, багато цікавих і несподіваних експериментів. Вчені, що працювали над книгою і правда виконали велику роботу. Книга дає рекомендації про те, як схуднути. Після прочитання, ви станете ставитися до їжі більш усвідомлено. І впевнений, ці інструменти і методи спрацюють. Є інформація, яку всі знають, але дані пояснення з точки зору науки. Книга написана легкою та зрозумілою мовою. Я отримав нові знання, зруйнував частину міфів в голові і отримав інструменти, які легко впровадити у власну систему харчування. Рекомендую всім!