Рецензии «Щоденник настрою від Джуді Муді»

• Донька у захваті від "Щоденник настрою від Джуді Муді"!
    anastasi77777 , 29 декабря 2016 г.
    Я вирішила зробити покупку цього щоденника для своєї доньки. Вона завжди мріяла про щось таке креативне та миле. Після вже однієї хвилини у її руках - щоденник став її другом (як би дивно це не звучало б).
    Як мама, я думаю, що такі речі розвивають фантазію і організацію дитини.
    Тут Ваша дитина може робити записи, нотатки, записувати улюблені жарти, робити вклеювання та вставки, писати списки, занотовувати цікаві історії і багато чого іншого.
    Це спонукає дитину до охайності і до порядку, на мій погляд. Донці настільки сподобався щоденник, що з рук вона його не випускає досі. Хоча купила я його два тижні тому. Я також впевнена, що це набагато краще звичайних розмальовок чи безглуздого користування інтернетом, чи телевізором.
    Донці 8 років і цей щоденник на її вік. Тут нема чогось, що їй зарано чи запізно. Адекватний і дуже цікавий щоденник.
    Також слід зазначити, що він дуже охайний, естетичний та розвивчальний.
    Я задоволена, якщо моя дитина задоволена, а це так і є.
    Тому, думаю, що це також прекрасний подарунок на новий рік. Нехай новий рік внесе в життя дитини щось таке впорядковане і доброзичливе!
  • Щоденник настрою від Джуді Муді
    Любовь Вербова, 14 мая 2017 г.
    «Щоденник настрою від Джуді Муді» - справжня знахідка для молодих дівчат. Він створений спеціально для того, щоб можна було описати всі свої думки та переживання. Це просто ідеально подарунок для дівчат, я б сказала, від 7 до 12 років, хоча, звичайно ж, ці рамки можна дещо зсунути.
    Цей щоденник дуже добре структурований, тут є спеціальні місця для запису свого настрою під час різних подій та важливих моментів у житті – у свій день народження, перший день у школі і так далі. Він зручно розверчений, щоб дитині було зручно все записувати.
    Головна героїня, так би мовити, цієї книги – Джуді Муді – весела дівчина, з якою ми знайомимося ще на перших сторінках. І цей персонаж має навіть свою історію, що дозволяє їй стати справжньою подругою для вашої доньки.
    Я подарувала «Щоденник настрою від Джуді Муді» своїй племінниці і вона залишилася в захваті. Відразу ж побігла записувати свої враження від подарунку та щось там розмальовувати. Рекомендую усім цей щоденник, який допоможе вашій доньці розвити творчість та може навіть жагу до написання творів.