Рецензии «Що роблять коти»

• Більше котів - більше любові!
    Олеся Кізима, 18 июля 2017 г.
    Ця книжка - неймовірна знахідка, в першу чергу, для найменших котолюбів, а також для їхніх батьків!

Вашій увазі пропонується прекрасний мікс: книжка - гра, книжка - розглядалка, книжка порад та підказок, плюс сторінка котячої анатомії!

Першим оповідачем є 8 - річний хлопчик Мацек, який люб'язно знайомить нас зі своїми родичами та знайомими, а також чотирилапими друзями. Згодом цінними підказками ділиться його мама Аліна: те, в якій позі відпочиває тварина, свідчить про почуття безпеки; задоволений, спокійний кіт часто лягає на спину і показує животик. А тато Роман пропонує юному читачу різні завдання, наприклад, відшукати в їхньому домі та в саду всі місця, де котисько Грубіян дрімає в різних кумедних позах.

Провідною темою книжки є виховна. Про це свідчить хоча б тест ,, Чи варто мені взяти з притулку кота?". Розв'язавши такий, сім' я Мацека зважуєтся ,,поповнитись" кішкою Жабкою. Бо замість того, щоб купувати тваринку, краще взяти її з притулку: там чимало котиків та песиків, яким дуже потрібен дім!

... Спершу Грубіян та Жабка не знаходили спільну мову. Мацек пропонує знайти на малюнку всі ситуації, де Грубіян сердиться на Жабку. З часом їх стосунки змінюються: вони стають друзями - нерозлийвода.

Зі схеми ,, Що всередині кота" ( напівжартом, напівсерйозно про котячу анатомію) можна довідатися чимало цікавого, наприклад, де знаходиться центр безмежної любові до коробок чи датчики відкривання котячих консерв)). А також, що таке безоари? Під час чищення волосяного покриву коти наковтуються багато шерсті, яка збивається в клубки ( так звані безоари) й іноді затримується в шлунку. Саме через це коти інколи блюють кульками власної шерсті.

Книжка - дуже якісна, цупка, з безпечними закругленими кутиками сторінок. Гарно ілюстрована. Добре написана і вміло перекладена.

Відмінний подарунок кожній дитині! Як і дорослому котолюбу!))

І чи не найголовніше, що варто пам'ятати, купляючи цю книжку:,, Більше котів - більше любові!"
  • Обов’язкова покупка для всіх любителів котів!
    Ольга Леонова, 7 февраля 2018 г.
    У мене дві доньки і обидві обожнюють цих хвостатих :)
    Отже, навіть не виникло жодних вагань, типу “чи потрібна нам ця книжка?”. Коли я вперше її побачила, одразу придбала і не прогадала!
    Старшій доньці три з половиною роки, а молодшій лише рік і вони обидві з величезним задоволенням розглядають ілюстрації цього шикарного видання. Котики намальовані досить кумедно, а тексти можуть розсмішити навіть дорослих)) До речі, сторінки тут картонні! Що дуже важливо, коли в сім’ї є маленькі діти, адже всі батьки знають, як швидко рвуться звичайні паперові сторіночки.
    Звісно, у старшої донечки зацікавленість триває довше і з нею вже можна виконувати різні цікаві завдання з книжки (наприклад, знайти всіх смугастих котиків на розвороті, чи провести героїв лабіринтом вулиць від котячого притулку додому).
    Досить часто в таких виданнях по типу віммельбухів зовсім мало тексту. В цій же книжці ви зможете прочитати своїй дитині хоч і коротеньку, але цікаву історію про те, як до родини з дорослим котом взяли з притулку ще малу кішечку. Певна річ, що кіт з кошенятком здружились не одразу і на шляху до їх примирення трапилось багато курйозних випадків :)
  • Про котів )
    Світлана , 9 августа 2017 г.
    Якщо Ви любите котів, Вам однозначно варто потримати в руках цю книгу. Якщо не любите, тим більше варто. Якщо ж Ви досі вагаєтеся, треба Вам кіт чи ні, тоді швиденько гортайте сторінки і скористайтеся алгоритмом-підказкою, який однозначно допоможе прийняти правильне рішення.
    Якщо Ви думаєте, що книжка ідеалізує цих вусато-хвостатих істот - помиляєтеся. Вона правдиво розкриває усі проблеми, які з"являться одночасно з котами у Вашому житті, але хто ж з нас ідеальний? ;-)
    А книга неймовірна! Віммельбух-значить ілюстрацій багато і вони тут класні. Є що почитати, порозглядати, пошукати і над чим поміркувати. Деякі завдання я зробити не змогла, моєї спостережливості та уважності не вистачило для них. Сторінка "Що всередині кота" - повний захват - весело, влучно, дотепно і з любов"ю. Так, "більше котів, більше любові!"
    Радимо! Але також попереджаємо - може дуже захотітися котика чи ще одного котика.;-)
    А по секрету я Вам скажу ось що, навіть якщо Ви думаєте, що не любите котів, це все не надовго. Лише до тієї миті, коли теплий пухнастий клубок, який всіма правдами й неправдами опинився у Вас вдома, не притулиться вночі до Вас, не зігріє своїм тільцем і не промуркає свою колискову - і все, справу зроблено, Ви - котолюб!