Рецензии «Розмальовки та завдання. Феї та ельфи»

• Вчимося із казковими героями
    Світлана , 14 июня 2018 г.
    Гарна книжка для розвитку і розваг дітей дошкільного віку. На кожній сторінці зображуються ельфи, феї та інші казкові герої, і їхні назви подаються двома мовами (українською та англійською). У книзі наводяться різноманітні цікаві для дитини завдання, як-то: з’єднати пари предметів; обвести предмети по контуру; позначити птахів, які не літають; назвати тваринок-дитинчат; визначити напрям руху комах; розповісти про професії за головними уборами; з’єднати цифри по порядку, аби отримати малюнок; зібрати чайні сервізи із посуду; обвести речі у групи по п’ять або по три; визначити квітку за описом; знайти однакових метеликів; знайти правильну тінь равлика; з’єднати зірочки у сузір’я; домалювати ельфа по клітинкам; відшукати фей на малюнку; визначити, де чий будиночок; розташувати сніговиків за ростом; знайти зайві предмети; визначити, з яких дерев упали листочки тощо. Усі завдання доповнюються наліпками (у кінці книги є 4 листа із наліпками), а також передбачають власну творчу активність дитини (розфарбовування, малювання тощо).