Рецензии «Різдвяна історія»

Olga, 14 мая 2015 г.
    Класика світової літератури в українському перекладі і чудовому оформленні, з гарними кольоровими малюнками. Чарльс Дікенс писав цю книжку для дітей, хоча як на мене вона цікава й "дорослим". Щороку читаю цю книжку й дивлюсь фільм напередодні різдва, цього року зможу прочитати її й українською мовою :)
  • Неймовірна книга
    lavrenchuk.olya , 10 января 2017 г.
    Я була вражена коли отримала цю книгу. Читала її досить давно и вирішила перечитати перед Різдвом і яке було моє здивування,коли я її отримала. Крім того,що вона на акції і коштує просто самі копійки,так ще й вона неймовірно оформлена. Якість просто вражає. Товста обкладинка ,а відкривши її ви побачите два золотих аркуші з різдряними дзвіночками.Далі ваш чекає сам твір,який оформлений на цупких картонних аркушах,які будуть здерігатися безліч років,скільки б ви не перечитували цю книгу. І попри це все книга доповнена ілюстраціями,що зроблені досить гарно и відповідають тексту.
    Саме оформлення книги чого варте,я б лише за нього цю книгу взяла. А що вже говорити за сам твір.
    Переклад чудовий,а сама історія не нова,я впевнена ви читали її,а якщо ні,то чули про неї. Ця книга створює неймовірний настрій,атмосферу Різдва,яка до цього не панувала в моїй домівці. Чудовий твір ,ця книга чудова і зовні і всередині,тепер вона стоїть на моїй поличці і являється одним із найкращих покупок на цьому сайті.
    Історія не має вікового бар'єру вона сподобається і вам і вашим дітям,якого б віку ви не були,адже різдвяний дух живе в кожному з нас.
    Раджу всім хто хоче відчути магію різдвяної ночі!
  • Книга, що несе Дух Різдва
    Оксана , 31 июля 2017 г.
    Ця історія, написана ще в далекому 1843 році, не втрачає актуальності й сьогодні. Важко навіть злічити, для скількох персонажів та екранізацій ця повість стала основою, а інтерес до неї ніяк не вгасає. Мабуть тому, що бідні були і будуть завжди, а людяності, нажаль, завжди не вистачає. Діккенс закликає нас бути хоч трошечки уважнішими і добрішими, користуючись загальною любов'ю та повагою до свята Різдва.
    Мова Діккенса урочиста й трохи важка до читання, але тим-то й притягує, змушує зосереджуватись на кожному слові і вдуматись в головну ідею.

Всі пишуть про чудове оформлення... Не можу не погодитись, але для мене було трошки несподівано побачити під такою сучасною обкладинкою від "Аґрафки" такі традиційні ілюстрації Ростислава Попського. Якість видання дійсно висока, прємно гортати сторінки, торкатись форзаців і корінця, знову і знову розглядати малюнки. Ілюстрації, варто сказати, надзвичайно атмосферні, від зображень привидів, у поєднанні з текстовим описом, часом мороз по спині проходив!

"Різдвяна історія" - класична святкова книга, яку мені дуже приємно мати у бібліотеці і перечитувати щороку перед Різдвом донечці
  • И детям, и взрослым.
    Анатолий , 12 февраля 2017 г.
    Произведения Чарльза Диккенса -это бессмертная классика, которая будет актуальна во все времена! Столько приятных мгновений подарило мне чтение этой истории в детстве. Одна из любимейших рождественских историй.
    А главное она добрая, рождественская и поучительная. Правда есть в книге и жуткие моменты, которые меня пугали в детстве. Но в этом-то и есть все волшебство книги - в необычной истории с интересными персонажами.
    Действие романа происходит в викторианской Англии. Скряга Скрудж, лишенный человечности и приятных качеств живет ничем не примечательной и скупой жизнью. Кроме богатства у него нет ничего ценного, ни семьи, ни детей. В рождество ему явятся 3 призрака, которые помогут ему сделать выбор - жить и дальше скрягой-затворником или поменять свою жизнь к лучшему. Скруджу предстоят 3 путешествия - в мир прошлого, альтернативное настоящие и призрачное будущее.

Сюжет захватывающий, интересный и сказочный. Увлекает с первых страниц, легко читается и понятен даже маленькому ребенку.
    очень понравилось именно это издание книги от ВСЛ. В нем очень качественный перевод, красочные иллюстрации и приятный шрифт. Рекомендую перечитать всем взрослым и познакомить с этим произведением своих детей!
  • Дух Різдва
    Ярослав , 17 июля 2018 г.
    Чарльз Діккенс створив "Різвяну історію", або ж "Різдвяну пісню в прозі" за місяць, аби мати можливість розрахуватись з кредиторами. Будучи, на той час доволі відомим письменником з непоганим списком романів, що стануть безсмертною класикою, він, між тим, був головою багатодітної родини, в очікуванні чергового (п'ятого за рахунком) поповнення, з родичами, за якими зобов'язав себе фінансово доглядати, та невиправданими економічними сподіваннями, після виходу останнього, на той час, роману. Проте чого-чого, а надії Діккенс не втрачав. Відгородившись від світу добровільним ув'язненням в чотирьох стінах, тяжко працюючи над кожним словом, перекреслюючи написане та починаючи з початку, він створив шедевр настільки просякнутий духом та атмосферою Різдва, а також незламною надією на краще, як жоден інший твір світової літератури на цю тему.
    Ебінізер Скрудж, уособлюючий в собі цинізм та буркотливість самотньої людини, що сама себе позбавила любові і ласки оточуючих, піддавшись жадобі, змінюється під впливом зустрічі з трьома духами Різдва, що приходять до нього з намаганням врятувати його, ще не зовсім пропащу душу. І так як книга різдвяна, хіба може вона бути позбавленою геппі-енду та віри в можливість кожного змінитись на краще, варто лиш по справжньому того захотіти?
  • Різдво - час уповільнитися
    Лидия , 25 января 2018 г.
    Коли насувається друга половина листопада, коли в наших краях стає сіро, сумно, а до зимових білих снігів ще довго... виникає потреба усамітнення, уповільнення і пошуку сенсів... В собі, в оточуючому світлі.
    Колись давно Чарльз Дікенс написав свою "Різдвяну історію" саме з метою пошуку і створення сенсів Різдва... Різдво - це не просто про народження "Сина Божого". Це про перемогу світла над темрявою (адже нарешті день стає тривалішим). Це про перемогу своїх внутрішніх драконів та негараздів. І саме це відбувається в "Різдвяній історії": людина, яка загубила себе справжнього, себе світлого, переживає екзистенційний досвід, який дозволяє йому поглянути на себе інакше. Він віч-на-віч зустрічається з усіма наслідками свого образу життя. Чи подобається йому те, що він бачить? Чи подобається читачеві пізнавати себе в головному герої? Чи зміни можливі лише через страх? Чи можемо ми відшукати себе без залякувань долі? Всі ці складні питання постають, коли читаєш "Різдвяну історію".
    Це і містерія, це і оповідь про життя. Це і філософія щосторінки. Це і захопливий сюжет.
    Видана в чудовому оформлені, книжка стане прикрасою будь-якої бібліотеки. І до неї можна і потрібно повертатися. Щоб нагадати собі про справжні цінності.
  • Різдвяне диво!
    Світлана , 14 января 2018 г.
    От живеш на світі, багато разів чуєш про цю книгу, маєш подругу, яка щороку перед Різдвом її читає, а сама так і не зберешся. Але читацька доля доволі підступною буває і вона принесла мені цю книги сама. Як подарунок. А може нагадування.
    Тож сам Бог велів нарешті її прочитати і познайомитися з Діккенсом (так, з ним ми теж, до мого сорому, зустрілися вперше).
    Спочатку про видання. Видавництво Старого Лева постаралося на славу. Книга викликає лише позитивні емоції-якісний папір, чудові ілюстрації і, найголовніше, класний переклад. До речі, післямова Івана Андрусяка мене просто розчулила!
    Тепер про зміст :-) Скруджа я знала лише як героя Діснеївського мультфільму-жадібного і зверхнього. Скрудж Діккенса не надто відрізняється від того :-)
    Загалом, книга про інше-про віру в диво, про Різдвяний дух, про можливість самому визначати свою дорогу і про шанс змінити своє життя, навіть якщо здається, що робити це вже пізно чи взагалі не варто. Після неї з"являються крила і оживає віра у щось надзвичайне, світле, вічне.
    Це неймовірний твір для читання в зимові свята і просто гарний подарунок.
    Таки раджу!!!
  • Вічний різдвяний бестселер!
    Олеся Кізима, 11 января 2018 г.
    ,,Різдвяна історія", або ,,Різдвяна пісня в прозі" Чарльза Діккенса - мабуть, найпопулярніший твір, який перший спадає на думку, коли запитують щось порадити прочитати на різдвяну тематику. Справжній світовий бестселер, який залишиться таким назавжди, оскільки саме він якнайкраще передає головний різдвяний меседж - духовне переродження та оновлення людини.

Моє перше знайомство з повістю відбулося у школі, у шостому класі. Пригадую підручник-хрестоматію із зарубіжної літератури, де були розміщені уривки історії про скнару Скруджа, його пригоди з духами та несподіваний для мене тодішньої фінал книги. Ще й досі не можу забути отого відчуття моторошності, коли читала моменти про зустріч з привидом Марлі. Вдруге сюжет ,,Різдвяної історії" я згадала, коли у кінотеатрах йшов показ однойменної 3Д-анімації. Це якраз був грудень, сніжило та напередодні католицького Різдва. Мультфільм мені дуже сподобався та запам'ятався і досі залишається одним з найулюбленішим та найатмосфернішим. І скільки б його не переглядала, кожного разу не можу стримати сліз розчулення, коли відбувається переродження Скруджа.

Коли до моїх рук потрапила ця чудова книжка, видана ,,Старим Левом", я довго-довго насолоджувалася її художнім оформленням, перш, ніж нарешті прочитати повість повністю. Класна обкладинка, прекрасні ілюстрації та комфортний шрифт! Переклад мені дуже сподобався (Іван Андрусяк)! Читаючи, тремтіла, сміялася та вкотре неймовірно раділа за стариганя Скруджа!

Мабуть, сюжет ,,Різдвяної пісні в прозі" відомий кожному. Скнару-лихваря Скруджа напередодні Різдва відвідують четверо привидів: покійного компаньйона Марлі, дух Минулого, дух Теперішнього та дух Майбутнього. Після цих доленосних зустрічей наш герой стає зовсім іншою людиною, чи не найдобрішою у цілому світі!
  • Різдвяна магія
    Світлана , 8 января 2018 г.
    Моє повноцінне знайомство з творами Ч. Діккенса відбулося завдяки цій книжці. До цього часу в мене були неодноразові спроби почитати його твори (зокрема, «Записки Піквікського клубу» і якийсь історичний роман, навіть не пам’ятаю його назви), але вони не вразили. Цю книжку я читала під впливом позитивних рецензій (до того ж, хотілося різдвяної магії напередодні свята). І під час читання цієї книги було неможливо відірватися, я були дуже захоплена читанням. У книзі є все, аби задовольнити вибагливі запити читачів, – казкові дива, трохи містики і глибока мораль.
    Старий скупердяй Скрудж, який думає лише про свої гроші, напередодні Різдва стикається з дивами: його відвідують духи Різдва (минулого, коли Скрудж був ще хлопчиком, теперішнього і майбутнього – через рік після подій, що відбуваються в історії). І Скрудж змінюється на краще, і завдяки цьому змінюється його доля.
    Чарівна історія, але думаю, що школярам вона буде ще важкуватою для повноцінного сприйняття й аналізу. Але вона, на мій погляд, здатна змінити будь-кого, тому варта читання.