Рецензии «Рим. Полное издание в одном томе»

• Історія Риму
    Володимир , 20 июля 2018 г.
    Часом дивно усвідомлювати і піднімати пласти власного невігластва або дізнаватися, як пояснюються відомі історичні факти, яким ти ніколи не намагався знайти пояснення.
    Вільгельм Вегнер написав "Рим" в 1873 році і читається книга як хороший історичний роман. Книга розповідає нам про історії Римської держави, але при цьому також охоплює політичну, економічну та культурну складову. Ну загалом усю Римську цивілізацію її історію та вплив на людство.
    Процитую декілька рядків про взяття Карфагена римлянами. "Новий Карфаген, горде створення Гасдрубала, лежав у просторій бухті Середземного моря, на скелястій височині. З трьох сторін стіни його омивали морем; крім того його захищало болото, яке під час припливу абсолютно покривалося водою. Напад міг бути зроблений тільки з півночі, але тут перед ворогом піднімалися могутні, майстерно зведені стіни. Тому місто і начальник його Магон були занурені в повну безтурботність "...
    У книзі безліч чорно-білих ілюстрацій. Сторінки гладкі і тонкі. Шрифт оптимального розміру - не крупніший, але і не сильно невеликий. Додаю кілька фотографій