Рецензии «Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас »

• Результативний конфлікт.
    anastasi77777 , 11 января 2017 г.
    Тут, у цій книзі описан новий погляд на конфлікти і на те, яку користь вони приносять. І не тільки у теорії, а і на практиці. Бути керівником - це набагато більше, ніж мати табличку з ім'ям. Це означає не лише вміння організувати роботу колективу, а і стати лідером групи. Роберт Фергюсон та Питер Коулман - це майстри слова, которі зробили для мене книгу дуже доступною! Вони пишуть, що кожен, хто налаштований на досягнення чітко поставлених цілей у роботі, має бути готовим до інтенсивного щоденного спілкування, яке принесе багато конфліктів. І найцікавіше, що вони розказують, як ці конфлікти можна змінювати на свою користь і використовувати як можливіть до розвитку. Мені було цікаво прочитати про друзів і роботу. Чому друзі і хороший бізнес - це речі, що неможна з'єднати. Книгу було створено задля того, щоб провокувати конфлікти, котрі принесуть користь. Книга зовсім не банальна і вона дуже змістовна! Поповнюю свій топ-лист! Раджу і Вам спробувати включити цю книгу в нього. Я впевнена, що вона того варта!
  • Незгода - це сила, яка працює на вас
    Маргарита , 19 марта 2018 г.
    Результативний конфлікт. Незгода - це сила, яка працює на вас.
    Часто стикаюсь з конфліктами на роботі, тому вирішила з'ясувати для себе кілька моментів і докладніше розібратися у цієї темі.
    В основному, у книзі описано стратегії поведінки людини у конфліктних ситуаціях. І це не просто опис з психології конфліктів, а швидше наукове дослідження з докладними описом та інструкціями. Книга дає сім стратегій поведінки у конфліктній ситуації, якими звичайно користується людина. Для того, щоб визначити яку стратегію поведінки у конфлікті Ви використовуєте, автори пропонують пройти тест в початкової частині книги та розрахувати середні показники (тому що ми використовуємо не одну, а декілька стратегій на протязі усього життя).
    Систематизація конфліктів, дійсно вражає, ніколи не зустрічала таку детальну класифікацію конфліктів. Детально описані типи конфліктів, дані визначення, ознаки, основні причини типової поведінки людини в конфлікті. До кожної стратегії поведінки у конфлікті автори склали опросник - анкету, щоб читачі могли дізнатися свою звичайну поведінку. Но, це ще не все! Дані 70 стратегій (прикладів) виходу з конфлікту на конкретних прикладах з життя людей.
    Рекомендую прочитати тим, хто часто стикається з конфліктними ситуаціями на роботі.