Рецензии «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше»

• Дуже крута книга!
    anastasi77777 , 2 января 2017 г.
    "Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше" - це одна з найпростіших книг про складне. Пол Клейнман розклав психологію по поличках і ще й запропонував все пояснити.
    Чому цю книгу варто купити?
    Я, як психолог, була здивована, що подібні популярні книги можуть бути корисні практикуючим фахівцям. Купила її заради того, щоб не виходити з модних тенденцій і було що обговорити з колегами на конференціях.
    І уявіть мій шок, коли я була захоплена цією книгою до такої міри ... що складно уявити.
    Тут ви знайдете найголовнішу і базову інформацію про психологію. Весь матеріал точний, актуальний і структурований. Це робить книгу "читабельною".
    Сама книга досить дорога, але вона того варта. У моєму списку є ряд робіт по психології (класиків), які займають топ місця в моєму "love list".
    Так ось серед класиків тепер і Пол Клейнман. Він запропонував абетку психології, короткий зміст цієї науки. Описав все легко, просто і влучно.
    Тепер і вона займає почесне місце в моєму психологічному кабінеті.
    Купуйте її і насолоджуйтеся приголомшливим викладом матеріалу!
  • Коротко про психологію
    Дианочка Трачук, 4 октября 2018 г.
    ПСИХОЛОГІЯ 101

Давно хотіла поповнити свою бібліотеку цією книгою, тому була дуже задоволена, коли вона потрапила до моїх рук. Психологія так і манить мене до себе, нічого з цим не можу зробити)

Пол Клейнман – відомий американський журналіст, письменник та популяризатор науки.
    Його книга «Психологія 101» ідеально підійде для тих, хто тільки почав цікавитися психологією та прагне дізнатися більше про поведінку людей. Автор постарався коротко описати про кожного науковця та його дослідження, тому тут «зайвої водички» не буде. Все чітко та зрозуміло.

Книга повідає нам про дослідження Зігмунда Фройда та його дочки, Івана Павлова та Генрі Мюррея, Джона Бовлбі та багатьох інших видатних людей. Також вам буде цікаво дізнатися про сновидіння, гіпноз, розлади особистості та стрес. Особливу увагу раджу звернути на експерименти, які точно зацікавлять кожного.

Оформлення – неймовірне! Палітурка та самі сторінки дуже якісно зроблені. Так і хочеться тримати у руках.

Ну що можу сказати, мене завжди цікавили книги на подібну тематику, тому, якщо і ви захоплюєтеся подібним – рекомендую!