Рецензии «Проект Better Man. 2476 способов прокачать здоровье, форму, карьеру и секс»

• Поради чоловікам
    vasiLIT , 11 мая 2018 г.
    Перед нами збірник найкращих лайфхаків, призначений, в першу чергу, для чоловіків, для справжніх чоловіків. В ньому ви знайдете більше двох тисяч порад про те, як покращити здоров'я та фізичну форму та якісно змінити власну кар'єру або сексуальне життя. Книга, насправді являє собою журнал, що складається із сотні статей з лайфхаками. Формат дуже незвичний, адже автор - колишнього головний редактор відомого чоловічого журналу здоров'я. Гучні назви, хороша структура, дуже якісна подача думок і актуальний матеріал - основні сильні сторони книги. У виданні багато наукових фактів. Читати дуже цікаво, є схеми та ілюстрації. Багато корисної інформації. В книзі ви знайдете навіть конкретні покрокові інструкції щодо покращення власного інтимного життя. Більшість тексту супроводжується якісними ілюстраціями. Книга виглядає дуже презентабельно і буде хорошим подарунком. Книга реально допоможе змотивуватися, зробити з себе кращого чоловіка. Книга дуже цікава, заслуговує уваги, тому рекомендую всім читачам!