Рецензии «Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки»

Лучшие рецензии
Написать свою рецензию
 • Книжка, що надихає
  Тарас, 10 июля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  «Право на помилку» — дуже необхідна в наші дні книжка. І справа не у фемінізмі. Сучасну жінку атакують стандарти теле-шоу та глянцевих журналів, популяризуючи крайнощі типу «жінка-дружина» чи «ідеальна красуня зі сторінок». У вступі до цієї книжки написано, що жінки більше за чоловіків відчувають тиск суспільства, родини, до них більше вимог і набагато менше довіри як до особистостей. Це руйнує та пригнічує. «Право на помилку» — своєрідна протидія ним, збірка людяних розповідей про тих, хто не побоявся обрати власний шлях. Сподобалася побудова тексту. Після тексту інтерв’ю з тією чи іншою героїнею йдуть їхні поради. Все структуровано і зрозуміло. Авторка добрала представниць різних професій, завдяки цьому кожна з нас зможе знайти собі щось близьке й корисне.
  Моя улюблена цитата: «У будь-якій сфері випробовується наша здатність долати перешкоди. Іноді труднощі — це знак, що час змінюватися, а іноді це лише вибоїна на шляху до вашої мрії. Уміння побачити між ними різницю — це виклик, і правильної відповіді тут немає!». Надихає!
 • Воля вчинку
  Анастасия , 11 августа 2018 г.
  Рецензия полезна?
  "Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки".

  Такі книги перегортають сторінку в книзі життя і відкривають нові горизонти читачеві.
  Мабуть, занадто пафосно, але правдиво. Книга описує велику кількість проблем, які трапляються на шляху до становлення успішної жінки. Я з тих, хто вважав, що можна бути однаково успішною і вдома, і на роботі, і де завгодно. Аби тільки хотіти.
  Книга як раз дала мені зрозуміти, що успішним можна бути, коли направляєш 80 відсотків енергії в одне русло, а інші 20 відсотків на решту справ. І коли усвідомлення цього прийшло - треба визначити пріоритети.
  В моєму житті визначити ці пріоритети вийшло пізніше, ніж я розраховувала. Але книга допомогла мені усвідомити важливість того, щоб поки мої діти маленькі і нема критичної потреби будувати кар'єру, заробляти гроші - я маю бути з ними.
  Ця книга - це не лише красива назва та гарна обкладинка. Ні!
  Бекол відкриває світ жінці за допомогою живих прикладів помилок та успіху інших жінок.
  Вдячна автору!
 • Отличная книга!
  Марина Мантрова, 19 июля 2018 г.
  Рецензия полезна?
  Когда увидела название - сразу решила, что нужно читать!
  И ни разу не пожалела!
  Книга затрагивает множество проблем и ситуаций, которые так или иначе можно сопоставить с жизнью каждого из нас.
  Такая важная мысль о том, что опыт важен как позитивный так и НЕГАТИВНЫЙ донесена очень доступно, а главное - с примерами. Более того, возможно, негативный опыт даже более ценен, потому что именно после него мы начинаем больше думать, анализировать, меняться и выходить из зоны комфорта.
  Невозможно всегда побеждать и быть успешным абсолютно во всем. Это даже вредно. Так мы перестаем анализировать реальность и наши действия в ней.
  В книге много историй реальных людей ,которые достигли большого успеха. И у всех у них были ошибки, за которые им стыдно, которых они возможно, хотели избежать. Но вопреки всему, именно благодаря этим ошибкам, они оказались там, где они есть сейчас.
  Сложно именно в момент обнаружения своей ошибки сразу начать радоваться, как это круто ,чему я могу научится и что я могу вынести. Но проходит какое-то время, и мы понимаем, что опыт, полученный из вынесенного урока - намного значимее последствий успеха. Книга учит давать себе время, но в то же время не затягивать свои страдания, относится проще к своим неудачам, и мотивирует двигаться дальше, так как после каждой совершенной ошибки мы становимся мудрее, умнее, рассудительнее и опытнее!!
  Всем читать!))