Рецензии «Степан Бандера»

• Революціонер, діяльність якого стала контроверсійною темою для багатьох поколінь
    Тарас , 13 июня 2017 г.
    Степан Бандера – ім’я, яке чути дуже часто в Україні та поза її межами. Скільки людей – стільки думок. Для когось він - герой, для когось - ворог. Однак правильна думка може бути лише одна. Безумовно, хто хоч трішки знайомий з історією знає, через що довелося пройти цій людині. Проте, для багатьох він все ще залишається «зрадником» та «фашистом». Але чи міг фашист просидіти всю Другу світову віну в німецьких концтаборах? Відповідь видається очевидною. Його життєвий шлях повинен стати прикладом для кожного свідомого українця. Нам не потрібно шукати якихось героїв та суперменів, які мають нас врятувати. Ми завжди мали та маємо свої справжніх героїв - воїнів, які завдяки своїй скромності залишаються невідомими. Потрібно вже нарешті вимикати цей тупізм на телебаченні та викинути в смітник останню газету. Кожен повинен черпати інформацію з книжок. Через нашу лінь та неуцтво ми дозволяємо якимось пройдисвітам та дилетантам годувати нас інформаційним лайном. Тому, потрібно читати, пізнавати своїх героїв, починати думати критично та не боятися відкрити рота.
    Безумовно, я рекомендую цю книгу. Автор вдало зображує життєву боротьбу Великого патріота- Степана Бандери.