Рецензии «Почему? Самые интересные детские вопросы о природе, науке и мире вокруг нас»

• І не потрібно запитувати в Google!
    Тринос Екатерина , 7 марта 2018 г.
    Книга для дітей, які вступають в період життя, коли майже всі питання починаються зі слова «Чому?». Книга для батьків, які хочуть дати доступну відповідь своїм дітям на всі їх питання, що починаються зі слова «Чому?» і що важливо, не заплутати їх ще більше.

Чи задумувались Ви колись про те, чому так "легко" всередині, коли ви гойдаєтесь? Думаю що так, хоча б тому, що самі були колись дітьми і ця легкість всередині здавалася чимось незрозумілим. Чи запитували ви тоді у батьків чому? Особисто я - ні. Але це не означає, що в майбутньому мої діти на запитають мене про це. І коли це станеться - я не буду задавати питання Google, адже зможу сама поснити та навіть показати яскраву ілюстровану сторінку з відповіддю!

Цікава книжка як для батьків так і для дітей. Вона не дасть відповіді на всі-всі каверзні дитячі питання, але допоможе розібратися з багатьма. Всередині книга поділена на розділи: у ванній, перед сном, на прогулянці, в супермаркеті… Такий поділ є дуже зручним, адже ти розумієш, де саме потрібно шукати відповідь на запитання «Чому небо блакитне?» (і, зрозуміло, що це не розділ «В супермаркеті»). Кожен розворот книжки присвячений одному питанню та відповіді з ілюстрацією, яку буде цікаво розглядати не лише дітям, а й дорослим!