Отзывы «Після тебе»

Лучшие отзывы
  • Отзыв
    Nadia Karadzhaeva, 25 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Книга просто чудова! Читається швидко і на одному диханні. Сюжет і задум затягують тебе просто з головою! Кінець, звичайно, залишив моменти недомовленості, але від цього книга не стала гіршою. В момент прощання, зізнатися чесно, я заплакала. Ця книга є зразком чистої романтики, як і перша частина. Я дуже сподіваюся, що третя книга не змусить себе довго чекати, і ми все-таки побачимо той самий «щасливий кінець». Якщо ви замислюєтеся над тим чи варто читати цю книгу, то відповім з чистим серцем "варто".
  • Отзыв
    Артем Башкатов, 25 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Классный магазин, все оперативно доставляют, хорошее обслуживание.
    Книга читается очень легко и на одном дыхании. Очень трогательная, местами глаза так и мокреют. Конец оставил осадок недосказанности, но в целом книга супер.
  • Отзыв
    zoryankat , 20 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Дуже сподобалася книга, прочитала буквально за 2 дні. Легка мова, чіпляючий сюжет, усе з емоціями. Хоча, якщо порівнювати з першою книгою, то ця однозначно програє. Інколи здається, що трохи "натягнутий" сюжет і не моя кінцівка, тут вона відкрита, з натяком на продовження, я такого не люблю. Подабається мені цей автор буду і далі читати його твори.
  • Отзыв
    Lia Бойко , 13 марта 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Надзвичайна книга, яка залишає після себе незрозуміле відчуття порожнечі. З одного боку - я була неймовірно рада знову зануритися з цю історію і ще раз прожити маленький відрізок з життя головної героїні, однак все ж мені не вистачило легкості, яка створювала атмосферу першої частини книги.
  • Отзыв
    Julia Markiv, 28 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Книгу отримала в електронному варіанті. Давно чекала слушного моменту, щоб прочитати продовження "До зустрічі з тобою". Душевно, життєво і цікаво. Вир подій закручує і все читається на одному подисі, а коли дочитуєш, то лишається відчуття незакінченості і прагнення продовження)
  • Отзыв
    Галина Заборська, 28 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Чудова романтична історія. Чи є життя після втрати свого кохання. Що далі. Лу Кларк змінилася, і вже ніколи не стане такою, як була раніше. Чи знайде вона сили щоб продовжити жити, і яким буде це нове життя. Окремо варто зауважити, що книга в електронному варіанті дуже зручна для того, щоб подорожувати та читати її в дорозі.
  • Отзыв
    Katya , 28 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Якщо ви любите романтичні історії, які змушують вас заплакати - ця книга саме для вас. Читається швидко та легко. Прочитала за 1 день, залишилася задоволеною і з купою емоцій та вражень.
  • Отзыв
    lady.tolkushkina Толкушкина, 27 февраля 2018 г.
    Отзыв полезен?
    Невже так буває?! Читаєш "запоєм", так, ніби спрагу тамуєш... Я в захваті від творчості цього автора. Кожне речення, кожне слово влучає прямісенько в душу і залишає там ледь вловимий райдужний слід. Придбала електронну версію роману, але ж, друковане видання - то зовсім інше задоволення, тому в найближчих планах - придбання цього та інших творів Джоджо Мойєса у друкованному вигляді. Рекомендую придбати, прочитати і отримати справжнісіньке задоволення.