Рецензии «Переговоры без компромиссов. Веди переговоры так, словно от них зависит твоя жизнь»

• Чудова книга від людини, яка знає толк в веденні переговорів!
    Едуард , 19 февраля 2018 г.
    Мені ця книга трапилася ще літом, придбав її, але тривалий час вона простоювала на полиці. І ось, кілька тижнів тому, я її, нарешті, відкрив і на одному подиху прочитав за кілька днів. Такі книги я відношу до тих, які дають певні "інструменти", а не просто прочитав, закрив і забув. Автор книги, Кріс Восс, ділиться своїм багатим, накопиченим роками, досвідом у веденні переговорів. У нашому житті переговори трапляються скрізь: у магазині з продавцем, який міг нагрубити чи продати неякісний товар, на роботі з колегами чи роботодавцем, обговорюючи і відстоюючи переваги свого проекту, або ж коли нам потрібна відпустка чи надбавка до заробітної плати, у колі власної родини з іншою половинкою, обговорюючи сімейні проблеми, чи при спілкуванні з дітьми, які бувають, як нам всім відомо, надзвичайно егоцентричними (тут ми можемо цьому і в них повчитися:)). Тобто, хочемо ми цього, чи ні, але переговори у нашому житті - СКРІЗЬ. І від наших умінь їх проводити, а якщо бути відвертими - то від наших умінь відстояти свою позицію і залежить наш добробут, наш емоційний стан та наша успішність у житті. Прочитавши цю книгу, ви неодмінно відкриєте для себе деякі секрети, такі як віддзеркалення слів опонента, заякорювання емоцій, тактичне слухання та багато іншого, а також, що за чим з цих інструментів і коли використовувати, в якій послідовності та в яких пропорціях.