Рецензии «Гармидер у школі»

Enderdima, 21 мая 2014 г.
    Самая смешная и замечательная книга из тех, что я прочитал за свои 11 лет.
  • Замечательная книга
    Марина Бойченко , 21 апреля 2017 г.
    Очень смешная и увлекательная книга про необычную учительницу, которая видит в каждом ученике личность и делает каждый день учёбы в школе незабываемым. Такая учительница способна перевоспитать даже директора!
    С приходом Мис Гармидер в школу меняется привычный ход учебного процесса, все становится с ног на голову, но дети, поначалу побаиваясь перемен, постепенно раскрываются, делятся своими сокровенными желаниями и секретами с учительницей, которую знают лишь несколько дней. Нестандартный подход к проведению уроков вызывает шквал негодования у директора, который установил почти тюремную дисциплину в школе. Но постепенно директор поддается перевоспитанию и первое, что он делает, - уничтожает расписание...
    Книга, безусловно, для детей. Но я, как педагог, который хочет, чтобы уроки проходили интересно, советую прочитать книгу и учителям, поскольку немножко "сумасшествия" никому не повредит. Ведь мы должны не просто передавать знания, которые и так можно найти в интернете, а воспитывать детей, прежде всего личным примером, своей искренностью, своей увлечённостью профессией. И Мис Гармидер как раз и является тем примером.
    Книга станет чудесным подарком как для детей младшего школьного возраста, которые узнают в учениках самих себя, так и для будущих и настоящих учителей, которые действительно хотят сделать годы учебы школьников незабываемыми.
    Виктория, 9 апреля 2015 г.
    Очень! Очень весёлая книга! Читайте её младшим школьникам - получите массу удовольствия!
  • Суцільний гармидер!
    Ruslana Tereshchenko, 19 января 2018 г.
    Цю книгу я колись знайшла під подушкою на День Святого Миколая. Назва мене одразу ж заінтригувала, а ця чудова яскрава обклалинка і такі прикольні малюнки дуже сподобались.
    Книга просто чудова! Весела, легка в читанні, смішна, прикольна, ну просто крута!
    І хоч вона здається ну дуже дитячою, але для дорослих, які хочуть провести час з приємною книгою і відпочити після тяжкого і напруженого дня, ця книга чудово підійде.
    Вона цікава, легко читається і миттєво піднімає настрій. І до того ж, це видання від Видавництва Старого Лева таке красиве, що стане ідеальним подарунком для дитини і прекрасним доповненням сімейної бібліотеки.
    Папір дуже приємний на дотик, не сліпучо-білого кольору, тож читати легко і приємно.
    Міс Гармидер однозначно стане вашим улюбленим героєм! Іноді хочеться, щоб хоч раз до нас прийшов на уроки такий вчитель на заміну. Адже гармидер може бути веселим!
    Джеремі Стронг - чудовий автор. А його серія книг "Читання для реготання" - просто неймовірна.
    Я впевнена, що ця книга точно сподобається маленьким читачам.
  • Міс Гармидер наводить гармидер
    Світлана , 25 июня 2017 г.
    Минулого року я вперше познайомилася з творчістю англійського дитячого письменника Джеремі Стронга. Його книги про пригоди невгамовної собаки Стрілки були прочитані на одному диханні, тому я вирішила почитати його інші твори.
    У цій книзі йдеться про пригоди міс Гармидер, яка працює вчителем на заміну. Її методи виховання і навчання дуже незвичні і не «вписуються» у спокійний ритм життя звичайних шкіл. Наприклад, математику і фізику вона викладає у басейні, вимірюючи швидкість і відстань, яку учні пропливають на вигаданих плавзасобах; географію діти вивчають, розшукуючи за орієнтирами заховані у школі скарби. На уроках міс Гармидер дає дітям цікаву їм інформацію і займається тим, що дітям знадобиться у житті. Коли вона приходить до школи, там починається хаос і суцільні веселощі – але незважаючи на це, навчальний матеріал успішно засвоюється дітьми, і вони з радістю ходять на заняття. Однак не всім учителям у школі до вподоби міс Гармидер та її методи роботи з дітьми, і дехто з учителів намагається позбутися міс Гармидер.
    Книга дуже цікава, жвава і смішна. Вважаю, прийоми навчальної роботи міс Гармидер варто використовувати хоча б інколи і в сучасних школах.