Рецензии «Отважная машина. Книжка-игрушка»

• Дуже дорога, але прикольна іграшка-книжка
    Олександр Шкурей, 19 января 2018 г.
    Цю книжку вирізняє від інших те, що це книга-іграшка. Вона стилізована під реальну машинку, має дві пари коліс, як в реальній пожежній машинці. Надалі до колісних пар прикріплена сама книжечка. Це книжечка-картонка, тому, навряд чи, можна сподіватись на те, що книжка буде довго вам служити. Плюс до того, вона неабияк боїться великої вологості, а тим паче води. При цьому, книжечка яскрава, має малюнки і відповідні віршики. За стилізацію й ідею, автора безперечно можна похвалити, проте за невиправдану ціну і її недовговічність - ні. Перейдемо до мінусів цієї книжечки-картонки-іграшки.

Серед мінусів цієї іграшки-книжки, що одразу ж дає про себе знати - це її дороговизна. Книжечка на 10-14 сторіночок коштує більше 200 грн. З одного боку, це й виправдано, оскільки в ціну включається маса різних дрібниць, а коли ми говоримо про завезення книжечок з-за кордону, то в неї входить і митний збір. Проте, 3/5 можливих балів з цим і звязана. Наскільки б не була класною книжечка, вона не виправдовує таку ціну. Не можу порекомендувати цю книжечку придбати для вашої дитини.