Рецензии «Оригамі. Квіти»

• "Оригамі. Квіти"
    Мария , 16 августа 2018 г.
    Ви любите квіти? Мабуть, що немає такої людини, якій би не подобалася ця яскрава краса. Ну і звісно, що без квітів не буває жодного свята, адже їх прийнято дарувати і на День народження, і на Восьме березня, і на весілля. Однак, якщо Ви бажаєте проявити свою оригінальність і зробити незвичайний подарунок, тоді спробуйте зробити паперові квіти, адже немає нічого кращого, ніж дарунок, який зроблений своїми руками.
    Можливо, Ви вважаєте, що не маєте хисту до орігамі? Напевно, Ви просто раніше натрапляли на складні відеоуроки чи схеми, які Вам не вдавалося повторити. Книга під назвою "Оригамі. Квіти" - це значно кращий і легший варіант для ознайомлення з технікою оригамі, адже в цьому маленькому посібнику не лише написано, як і що треба робити, а навіть вже вкладений папір із візерунками, з якого Ви зможете створити свої паперові шедеври.
    Книжку "Оригамі. Квіти" я рекомендую придбати кожному, адже вона не лише пізнавальна і корисна, а ще й коштує лише двадцять гривень. А якщо Ви вважаєте, що Вам не вистачить терпіння для занять оригамі, то просто уявіть, які гарні речі Ви зможете створити, коли оволодієте цією технікою, та скільки радості отримають Ваші близькі, коли отримають подарунки, зроблені Вами власноруч.