Рецензии «Ой розходися - розвеселися!»

• Музична книга-піаніно з українськими піснями для малят
    Василий , 10 февраля 2017 г.
    Унікальна книга-піаніно "Ой розходися - розвеселися" від видавництва "Розумна дитина" підкорює зразу ж, як ії береш до рук. Дванадцять пісень,серед яких колискові,колядки, веснянки,щедрівки підібрані дуже ретельно. Найпопулярніший музичний матеріал для малят з вмонтованим маленьким піаніно проілюстрував художник Кость Лавро. Книга виконана з якісного цупкого картону, має змінну пальчикову батарейку, надрукована в Китаї. Маленька дитина може не знати ноти, але на нотному стані і на сторінках з піснями разом з нотами вказані цифри і кольори по яким і можна виконувати простенькі пісеньки. Дитина познайомиться і з кольорами, і з цифрами, і з нотами в одній книжці. Малюк швидко вивчить тексти пісень, супроводжуючи іх музикою. Ця книжка прекрасний подарунок для малят. Вона розвиває музичний смак, пам'ять і логіку у маленької дитини, знайомить з українським фольклором.Народні пісні "Ой хто, хто Миколая любить","Ой у лісі калина", "Ой на горі жито", "Коляд-коляд-колядниця", "Ой місяцю, місяченьку","Благослави,мати,весну закликати", "Ой минула вже зима", "Пішла киця по водицю", "А ми просо сіяли", "Десь тут була подоляночка","Ой сивая та і зозуленька","Го-го-го коза сірая" стануть назавжди улюбеними.