Рецензии «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш»

• Усе можна покращити!
    Іра , 6 августа 2018 г.
    Завжди все можна покращити. Яким би класним спеціалістом в своїх очах чи в очах оточуючих ви б не були, але завжди є куди прагнути. Навряд чи ця книжка зробить вас першим у всьому, коли ви її прочитаєте та навіть будете робити все, що в ній написано, та одне я знаю точно: ці поради, які я прочитала в «Номер 1», уже зробили мене кращою версією себе на цьому етапі мого життя, на якому я зараз. Хтось скаже, що в книжці багато очевидного, проте це не зовсім так. Розумієте, є багато речей, про які ми знаємо, але яких ми не робимо, бо не усвідомлюємо їхню важливість. Ця книжка підштовхнула мене до кращого розуміння своїх прагнень як спеціаліста. Є люди, які ревно працюють на одній роботі все життя, не отримуючи навіть гідної зарплати, чого, я вважаю, бути не повинно. Розвивайтеся, не стійте на місці, займайтеся просуванням самих себе, у цьому вам якраз і допоможе ця книжка. Мені допомогла. «Номер 1» я купила у нелегкий у своєму житті час, коли на роботі все не ладилося, і саме ця книжка допомогла мені повірити в себе. Я пропрацювала в компанії 2 роки, повністю віддаючи всю себе (іноді приходила на роботу навіть на вихідних, працювала вдома), але підвищення так і не було. Прочитавши «Номер 1», я зрозуміла, що повинна ще краще прокачати свої професійні скіли. Отже, спочатку проштудіювала свої старі університетські конспекти, потім пішла на курси, які дозволили оволодіти деякими дизайнерськими навичками, підтягнула англійську. І, знаєте, буквально через 3 місяці на роботі почали помічати мої позитивні зміни. І тут я наважилася просити підвищення, але позитивної відповіді не отримала. Отже, ще через місяць пішла на співбесіду до іншої компанії, де пропонували на 30% більшу ЗП за ту ж роботу, що в попередній. Було 8 претендентів на місце, але взяли мене. Виявилося, що на остаточне рішення в мою користь вплинули не лише мої професійні вміння, а й знання англійської. Ось так. Якщо б не «Номер 1», я б досі була на роботі де отримувала б меншу ЗП і працювала б понаднормово. Вірте в себе!
  • Може і не може.
    Аня Остапчук, 12 июля 2018 г.
    Ігор Манн « Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш».
    Читання книги виявилось спокійним, дуже спокійним! Все дуже просто, текст, методи і все інше. Якщо ви не знали, що запізнюватися не можна, потрібно митись, щоб від вас гарно пахло, читати велику кількість літератури для розвитку та багато інших логічних речей, тоді гайда читати.
    ‼️Варто читати тим, хто ще всього цього не знає, хто юний і хоче швиденько підрости у очах оточуючих. Ну справді, це речі які ми давним-давно маємо знати, а не читати це у книгах і говорити: "справді, як ми цього швидше не знали". Це елементарні речі, а саме ввічливість, гігієна, правильне мовлення і т.д.
    Ігор Манн є найвідомішим російським маркетологом, а свій кар'єрний старт почав ще у далекому 1989 році.
    І так, все написане дуже просто застосувати у життя, і потрібно, звісно!
    Суть книги - провести аналіз себе. Поставити цілі, виявити сильні і слабкі сторони, підібрати способи просування і розвитку. Вона за сумісництвом ще й робочий зошит, по якому можна відстежувати свій прогрес.