Рецензии «Невгамовний світ »

• Радимо
    Світлана , 1 апреля 2018 г.
    Новий вімельбух Річарда Скаррі, як і попередні книги даного автора, побачив світ у видавництві "Ранок". Оскільки ми є великими поціновувачами творчості цього дитячого письменника і маємо усі його книги, видані українською, минути цю своєю увагою просто не могли.
    Що ж, книга нас потішила. Син уважно розглядав ілюстрації, які, чи не вперше, захопили його значно більше, ніж текст. Я ж раділа, що моя дитина має можливість знайомитися з різноплановою літературою. А ще тому, що при всьому хаосі малюнків, на перший погляд, усі ілюстрації чітко структуровані та послідовні.
    Книга пропонує невеличкі мандрівки 33 країнами світу. Зазвичай пригоди смішні, повчальні та з місцевим колоритом. Мені, чесно кажучи, того колориту бракувало і навіть збиралася внутрішньо пообурюватися з того приводу, що історії геть не дають уявлення про країну, в якій відбуваються. Та потім таки ввімкнула розум і визнала, що, як для вімельбуха, особливість кожної країни розкрита достатньо для такого типу книг та для вікової категорії дітей, на яку вона орієнтована.
    Тож таки радимо!!!