Рецензии «Непонятное искусство. От Моне до Бэнкси»

• Знайомство зі світом мистецтва
    Юлія , 17 июля 2018 г.
    Мистецтвом, тим більш сучасним, я цікавлюся мало. Але все ж цікаво, що ж такого в цих карлючках і скульптурах, в яких мало красивого, але які продаються за шалені гроші?

Написано доступно і, що важливо, спокійно. Автор прагне не шокувати читача, а пояснити йому, як і чому зароджувалися різні напрямки в мистецтві, що прагнули висловити художники в своїх роботах. Цікаво, захоплююче, причому настільки, що хочеться їхати і дивитися ці роботи в оригіналах! Щось стає зрозуміліше і навіть починає подобатися.

Єдиний мінус книги - невелика кількість ілюстрацій. Я, звичайно, розумію, що якщо засунути сюди всі роботи, про які автор розповідає, книга була б рази в два товща і, безсумнівно, дорожче, та й гугл під рукою.

Мова яскрава, жива, тут і перекладачеві потрібно віддати належне - рідко коли таке зустрінеш. Прочитавши цю книгу експертом з сучасного мистецтва ви, звичайно, не станете, але поглянете на нього по-новому і отримаєте задоволення - це однозначно. Підводячи підсумок, зазначу, що книга надихнула мене продовжити знайомство зі світом мистецтва як класичним, так і сучасним.