Рецензии «Неймовірні пригоди Тягнизуба»

• Як привчити дитину до чистоти
    Галина Заборська, 24 января 2018 г.
    Книга «Неймовірні пригоди Тягнизуба» - це спроба створити українського героя коміксів на кшталт американських супергероїв. І хоча Тягнизуб дуже схожий на американців, його прототипом є реальна людина, лікар-педіатр. Відповідно і тематика коміксу лікарсько-дитяча. Супергерой з’являється у житті юного Андрійка.
    Книга покликана привчити дітей до гігієни, а також познайомити їх з небезпекою мікробів, а також способами захисту від них. Разом з Тягнизубом, юний школяр зможе здійснити мандрівку всередину людського організму, та дізнатися що такого шкідливого можуть зробити мікроби.
    Книжка містить всього 16 сторінок, і як будь-який комікс призначена більша для споглядання ніж для читання. Найважливіше, що це не просто захоплюючі пригоди, але й реальний посібник щодо правил особистої гігієни та збереження здоров’я. Завдяки порадам героїв коміксу у дітей з’являться хороші звички, які у дорослому віці будуть життєвою необхідністю.
    Комікс має м’яку обкладинку, яскраві, кольорові ілюстрації та продуманий сюжет.