Рецензии «Не работайте с мудаками. И что делать, если они вокруг вас»

• Як боротися з "важкими" людьми?
    vasiLIT , 24 августа 2018 г.
    На перший погляд здається, що ідеї книги прості і настільки очевидні, що стає дивно - навіщо взагалі писати про це - не працювати з "мудаками". Адже це очевидно для всіх і кожного! Однак, реалії життя показують, що з тих чи інших причин людям доводиться робити це свідомо чи випадково. В даному випадку автор підійшов до об'єкта дослідження з наукової точки зору - розклав по поличками ознаки, за якими обчислюються тимчасові і сертифіковані придурки, розповів, як їх уникати або жити з ними поруч, щоб не витрачати нерви і час на боротьбу з ними. Книга рясніє прикладами з сучасного життя, тому читати її подвійно приємно. Отже, велика частина книги, це те, чому компанії повинні негайно позбутися від подібного сорту людей. На самому початку книги автор в деталях викладе цю позицію, проілюструє безліччю різних історій і запропонує тест, завдяки якому читач зможе з'ясувати, чи сам він не входить випадково в цю категорію? Книга дуже корисна та цікава, читається швидко! Видання має якісне та цікаве оформлення, папір цупкий. Видання гідне уваги, тому рекомендую всім читачам!