Рецензии «Не бойся действовать. Женщина, работа и воля к лидерству»

• Книга must read для дівчат, готових будувати кар'єру
    Юля , 9 сентября 2017 г.
    До прочитання цієї книги, я навіть не здогадувалася, що в моїй голові стільки гендерних установок, як пригальмовують мій кар'єрний і особистісний ріст!
    І дівчаткам, і хлопчикам з дитинства батьки нав'язують десятки стереотипів (а ще комплексів), особливо гендерних. Школа, принаймні, в мої роки (а це 10 років тому) їх поглиблює. Університет! Інколи складається враження, що дочок відправляють туди не за знаннями - інструментом для подальшої кар'єри, а за нареченими. І кінематограф туди ж: постійно зображує жінку успішну в кар'єрі як зовсім неуспішну в особистому житті. Тому нам здається, що в перший же день на першій роботі ми повинні раз і назавжди визначитись: будувати кар'єру чи бути жінкою.
    Проте автор даної книги так не вважає. Вона пише про перепони (як внутрішні, так і зовнішні), з якими доводиться стикатися жінкам і радить робите те, чим би ми займалися, якби не боялися.
    Саму Шерил жодна перешкода не злякала і вона побудувала успішну (навіть по-чоловічий міркам) кар'єру. В книзі вона розповідає з якими гендерними упередженнями їй довелося боротися на робочому місці та в особистому житті, і як їй те все вдалося. А ще, наводить мотивуючі приклади інших жінок, щоб ми не подумали, що кар'єру і сім'ю вдалося поєднати лише їй.
    Книга не просто надихає, вона відкриває очі на більше можливостей, за які ми можемо і повинні боротися. Хоча підозрюю, що цікава вона може бути й чоловікам, особливо на керівних посадах, щоб зрозуміти як розкрити потенціал своїх працівниць.