Рецензии «Наталья Могилевская. Худеем вместе»

• Головне - полюбити і прийняти себе!
    Н. Радченко, 12 апреля 2018 г.
    Дивовижна книга від не менш дивовижної Наталії Могилевської «Худеем вместе» вже зайняла почесне місце у моїй домашній бібліотеці. Тема схуднення завжди для мене була дуже болюча, адже в деякій мірі, особливо в дитинстві, я страждала саме від надмірної ваги. Перепробувала, мабуть, всі способи, щоб скинути зайві кіло, та все було марно. Я вже думала, що цьому кінця-краю не буде... А тут зустріла книгу Наташі. Сумніви, купувати книжку чи ні, звісно, в мене були, але коли згадала її у «Танці з зірками» (настільки гарною та витонченою вона є в свої роки), це вражає. Адже мінус 25 кілограмів, це вам не мінус 3 кіло на кефірній дієті. Погодьтеся!
    Мені сподобався той факт, що Могилевська не приховувала таємниці свого схуднення, а навпаки, розтлумачила все наскільки детально у своїй книзі, що гріх не спробувати. Худла вона завдяки збалансованому та правильному харчуванню, який їй склала дієтолог Наталія Самойленко. Коротко розповім вам про головне! Отже, зазначена програма харчування повністю виключає стан голоду й передбачає розумне споживання потрібних мікроелементів та калорій. Ніякі гастрити та інші проблеми зі шлунково-кишковим трактом, після проходження даного комплексу вам не страшні. Перевірено на собі! Головне правило, яке я для себе виокремила, це полюбити себе і почати вести здоровий та комфортний спосіб не тільки харчування, але й життя загалом. Що тут скажеш, я повністю переглянула свої неправильні звички щодо їжі і почала їх потроху змінювати. І результат не змусив себе довго чекати, уже через місяць, харчуючись по системі від Могилевської та Самойленко, я відчула певну легкість (хоч і їм 4-5 раз на день), ситість та ще й мінус 3 кілограми на вагах побачила. Основний принцип програми - вуглеводи з овочами і фруктами в першій половині дня, білки з овочами в другій, легкі спортивні навантаження, прогулянки і звісно ж танці! Книга відкриває очі на прості речі, які часто не помічаєш. Я давно йшла до того, щоб одягнути сукню і при цьому не комплексувати. І нарешті в мене все вийшло! Дякую обом Наталям за цінні та дієві поради! Цією книгою справді варто пишатися! Адже кожна жінка відкриє у ній головний секрет гарної форми!
  • «Худеем вместе» Наталья Могилевская
    Марина Максимович, 13 сентября 2018 г.
    Прочитала на одном дыхании! Книга показалась гораздо сильнее и интереснее, чем я думала. Она не о диетах, голодовках или днях «на воде / на яблоках / на кефире», а о самопознании, гармонии с собой и своим телом, мотивации, медитации. Наталья Могилевская раскрывает мифы спортзалов и ненавистных тренировок, изнурительных диет и эмоций ненависти, которая возникает из-за нелюбви к себе. Она очень откровенно, до слез, описывает свою депрессию, свой несчастливый и растерянный период в жизни, когда даже не хотелось существовать, когда не было смысла и ничто не приносило радость.

В книге Наталья Могилевская вместе с врачом-эндокринологом Натальей Самойленко очень интересно рассказывает о том, что и почему стоит есть, что пища это не просто что-то вкусное, а это целый ресурс сил и энергии. Все то, что мы едим, должно быть осознанным, о каждом блюде или продукте мы должны иметь ответ на простой вопрос «А что я получу от этой пищи?».

Некоторые списки и таблицы хочется распечатать и иметь всегда под рукой, настолько они интересны, доступны и просты.

Очень рекомендую! И не только тем, кто хочет похудеть, а тем, кто хочет быть здоровым и счастливым.
  • Змінюватися ніколи не пізно!
    Олена Олена Лук'янчук, 10 июля 2018 г.
    Книгу оминути не змогла, адже разючі зміни Наталії Могилевської просто приголомшили. Стало цікаво, як же українська співачка досягла такого успіху. При цьому, карколомних результатів досягнуто не тільки у зовнішності, але й відбулися трансформації самої пані Наталії як особистості.
    Які ж мої враження від книги? Дуже коротко, поверхнево... Дуже... Думаю, що це тільки перша спроба двох Наталь, адже мені здається, що їм є ще що сказати. Особливо, Наталії Могилевській. Адже життєвий шлях співачки напрочуд складний.
    Звісно, книга читається дуже легко, але, на жаль, не так легко прийняти себе і почати худнути, змінюватися внутрішньо, як про це пишуть авторки. Але це аж ніяк не означає, що робити спроби не потрібно. Навпаки, тільки кожна наступна спроба буде ще більше стимулювати до роботи над собою!!!
    Я не можу сказати, що ті, хто шукає чітких рекомендацій для схуднення, знайде їх тут. Як і не можу сказати, що ті, хто шукає практичних порад на шляху особистісного розвитку та трансформації, віднайдуть їх у цій книзі. Однак книга, на мою думку, може стати справжнім мотиватором до дій, адже змінюватися ніколи не пізно!!!