Рецензии «Найкращий словник»

• Цікавий словник для дітей!
    Маряна , 26 июня 2018 г.
    Книга Річарда Скаррі "Найкращий словник" є однією з улюблених книг на нашій книжковій полиці! Взагалі всі його книги дуже цікавезні з гумористичними та цікавими ілюстраціями та безліччю деталей! Кожна ілюстрація настільки майстерно деталізована, що це просто вражає.
    У книзі розміщено 40 різноманітних ситуацій, до кожної текст на 2-3 речення + безліч намальованих предметів і написано слова (наприклад, ситуація "Будь здоровий" - намальовано декілька лікарів, а також пластир, пінцет, ножиці, термометр, стетоскоп, шпатель, стоматологічні інструменти і т.д.). Є 40 таких ситуацій, як "Час обідати", "Ведмедики одягаються", "У зоопарку", "За містом", "Форми й розміри", "Поїзди" і багато інших.
    Плюси книги: тверда палітурка, безліч ситуацій, чудові кумедні малюнки, багато слів, які цікаво вивчати з дитиною.
    Мінуси: тонкі сторінки, які швидко мнуться, поганий переклад, багато русизмів та неправильно побудованих речень і т.д.
    Проте, в загальному, діткам дуже подобаються книги Річарда Скаррі, вони по-особливому теплі та гарні.
  • Найкращий словник перших слів малюка
    Олеся Кізима, 24 августа 2017 г.
    ,,Найкращий словник" від Річарда Скаррі - must have на дитячій полиці однозначно! З 1963-го він розпочав свою бестселерну ходу світом, знайомлячи малюків зі світом напрочуд захопливо, цікаво та легко! От і мій синок потрапив до лав скарріманів.))

Сотні малюнків та слів. Кумедні, добрі персонажі, які мандрують з книжки у книжку. У творчому доробку автора - понад 300 книг! Вони сповнені уважності до деталей та хорошого гумору, вчать ввічливості, охайності, порядності, відкриваючи такий цікавий навколишній світ!

,,Найкращий словник" містить абетку, кожна буква якої проілюстрована впізнаваними скаррівськими героями, а також включає тематично зібрані малюнки. Найчисленнішими ,,мешканцями" книжки є ведмедики, поросята, кролики та мишенята. Дитина спостерігає і вивчає, які щоденні процедури робляться вранці, який усередині будинок, як поводитися на дитячому майданчику, на фермі, в аеропорту, у супермаркеті, у зоопарку, за обіднім столом і ще у багатьох-багатьох життєвих ситуаціях. Мені дуже сподобалися малюночки з теми ,,Інструменти" та ,,Будь здоровий", а моєму сину - ,,Човни й кораблі".

Раджу усім батькам купувати ,,Найкращий словник", але тільки не українське видання... Мене дуже засмутила якість перекладу. Багато русизмів та неуважного ставлення до формулювання речень. Хто з англійської перекладав, не зазначено... Невже google translate? (( Навряд чи. Швидше за все пішли редактори ,,простішим" шляхом... Рекомендую видавництву більше зважати на якість перекладної літератури!