Рецензии «Найкращі страви на щодень і на свята. Велика книга кулінарних рецептів»

• Чудовий помічник на кухні
    Леся Кухарчук, 10 июня 2017 г.
    Давно хотілося мати вдома якусь достойну кулінарну книгу. Вибір впав на "Найкращі страви на щодень і на свята. Велика книга кулінарних рецептів." від видавництва Віват.
    Залишилася більш ніж задоволена. Всі рецепти зручно поділені за катерогіями: закуски, перші та основні страви, випічка, десерти. Можна знайти рецепт за різними наборами основних продуктів та ціновою катерогією. Навіть вибагливий гурман зможе обрати щось собі до смаку. Деякі запропоновані рецепти, були уже відомі мені, але з новими н'юансами та деталями буде цікаво спробувати приготувати.
    Величезним плюсом стала якість книги, велика та зручна з неймовірними кольоровими фотографіями готових страв та твердою обкладинкою. Процес приготування описаний доступною мовою та поетапно, навіть початківцям буде все зрозуміло. Донечка любить гортати книгу і обирати, що сьогодні буде на вечерю. Уже випробували декілька рецептів і залишилися дуже задоволені результатом. Якщо думаєте над тим, щоб придбати гарну книгу, яку можна сміливо обирати навіть на подарунок - це саме те, що потрібно.