Рецензии «Мустафа Джемілєв. Незламний»

Мустафа Джемілєв. Незламний

Обычная цена: 85 грн

Особое предложение: 72 грн

• Сильно
    Маргарита , 2 апреля 2017 г.
    Зважаючи на останні події у житті нашої країни мені було дуже цікаво дізнатися більше про історію кримськотатарського народу і особливо про його духовних лідерів.
    Мустафа Джемілєв - вражаюча своєю стійкістю і внутрішньою силою людина. Читаючи новини про певні його виступи, читаючи тексти цих виступів не втомлюєшся захоплюватися незламністю цього чоловіка.
    Тому для мене особливо радісно було дізнатися про вихід цієї книги.
    Одразу скажу, що не сподобалось. Зважаючи на важливість, хоча це слово не повністю підходить, постаті Мустафи Джемілєва не тільки в історії кримських татар, а й в історії України, я очікувала більш ґрунтовного опису його життя. А ця книжка лишила в мене відчуття дуже великого інтерв`ю. Відчуття, ніби я відкрила лише декілька сторінок якоїсь великої книги.
    Що сподобалось. Передусім оформлення, яке виглядало досить гармонійно. Надзвичайно доречними виглядали фотографії, яких було дуже багато. Деякі з них - сімейні, деякі унаочнюють життя Джемілєва як суспільного діяча.
    Дуже сподобалося як розводілені "сюжетні лінії", скажемо так.
    Уривок з подій 14-15 років, і минуле, знову недавні події, і ми поверттаємося до минулого. Такі от флешбеки-паралелі і автори ніби прагнуть показати, що ось, людина присвятила своє життя чомусь і от, знову, йому доводиться боротися проти того ж самого. Гірко стає.
    Книжка дуже сподобалась. Рекомендую кожному!
  • Історія, яка твориться вже сьогодні!
    vasiLIT , 23 февраля 2018 г.
    Книга Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва "Мустафа Джемілєв. Незламний" є серйозною біографічною роботою, що розповідає про визначну особу кримсько-татарського народу та одного з головних персонажів сучасності України - Мустафу Джемілєва. Ця книга - одна з найкращих спроб повністю описати біографію та життєвий шлях відомого дисидента, декілька разів ув'язненого, борця з тоталітарним режимом. Вона дає повний аналіз життя Мустафи Джемілєва від його дитинства до сьогодення. Книга побудована за принципом діалогу-розмови з головним героєм. Книга поділена на декілька розділів відповідно до часової хронології. Багато фактів в книзі про молоді роки Мустафи. Маємо багато фотографій з сімейного альбому головного героя. Розповідь зворушлива, і читається вона дуже легко.
    Книга має якісне оформлення, гарна палітурка, білий та цупкий папір, стильний дизайн. Все в кращих традиціях видавництва. Книга надихає та тримає увагу читача. Недоліком книги є її розтягнутість. Рекомендую всім, хто бажає дізнатися більше про життя Мустафи Джемілєва.