Рецензии «Дім дивних дітей. Книга 1»

• Відірватися нереально)
    Катерина , 17 января 2016 г.
    Не так часто в руки потрапляє настільки цікава книга. Написана легко. В першу чергу орієнтована на підлітків - головному герою 15 років - але мені як дорослій теж дуже сподобалося. Це не книга жахів як можна подумати з обкладинки. Реалізм, містика, психологізм, навіть любовна лінія - все є. Особлива фішка - старі фотографії, які ілюструють захопливу, лише місцями моторошну, а в основному просто цікаву подорож. Раджу всім, не тільки любителям жанру.
    rfactor, 13 апреля 2015 г.
    Дуже класна і атмосферна книга. Дуже сподобалось те, що автор не полінився підкріплювати враження від книги старими фотографіями. Я в захваті, і моя дівчина теж :)
  • Дуже сильний дебют!!!
    Dmytro Mandych, 24 июля 2016 г.
    Читається на одному подиху і поглинає тебе повністю. Більше 400 сторінок взагалі не відчувається, хочеться читати ще і ще. Це не книжка жахів, тут захопливі пригоди, з елементами містики, любовна лінія також є. Як на мене через цю книжку автор намагається донести підліткам, що не можна розчинятися в однотипній рутині життя, не потрібно боятися нового й не відомого, бо невідомо що за ним стоїть. І головне - якщо ти не такий як всі, то це на біда.

Книжка дуже сподобається і підліткам і дорослим. Написано легко і з певним авторським стилем, що можна спостерігати протягом всієї трилогії. Автор гарно прописав характери головних героїв, за кожним з них цікаво спостерігати і співчуваєш за ними як за чимсь дорогим. Також варте саме оформлення книжки з старовинними фотографіями в середині!!! Ці фото неймовірні!!! А коли я дізнався що вони ще й справжні, а не виготовлені за допомогою фото-редактора, я довго придивлявся до кожної їхньої деталі. Коли береш цю книжку в руки то вже відчуваєш той неймовірний світ, що чекає на тебе всередині. Крім цього в творі присутні досить цікаві махінації з часом, яких я ще не зустрічав у інших авторів.

Ця книжка навряд чи стане класикою, але якщо ви шукаєте щось нестандартне, цікаве, що залишить по собі приємний спогад, то ця книжка для вас! До речі, ціна за книжку повністю виправдана: надруковано не на "туалетном" папері або на такому, що пропаде під першим промінчиком сонця, сторінки дуже приємні. Читайте і радьте іншим!!!