Рецензии «Мова рухів тіла»

• Неймовірна книга!
    Едуард , 27 апреля 2018 г.
    Книга складається з 18 розділів і+ ще одного розділу- тести, для перевірки знань, наскільки добре Ви засвоїли матеріал. А засвоювати доведеться багато інформації, повірте))) Сказати, що я був вражений цією книгою, коли придбав її і почав читати- це нічого не сказати. Книга вже з перших слів вступу почне Вам описувати та розтлумачувати різні цікаві деталі, на які Ви, можливо, ніколи б не звернули увагу, але з яких можна черпати інформацію. Шрифт дрібний, але наявність великої кількості картинок, на яких зображується попередній опис різних рухів, не заставить довго цю книгу читати. Також багато різноманітних фото, на яких зображені цікаві ситуації, які також як і картинки- підтверджують описи рухів. Читається книга неймовірно легко, надзвичайно насичена корисною інформацію, яку потрібно просто "поглинати". В книзі будуть надані описи рухів кисті, розповідатиметься, які бувають види рукостискань, багато інформації буде про посмішку, які сигнали вона посилає, описуватимуться різноманітні національні відмінності, дуже багато буде інформації про очі та сигнали "оцінки та обману", описуватимуться секретні сигнали завдяки цигаркам, окулярам та макіяжу і ще просто "тони" різної інформації. Вся інформація повністю правдива та допоможе Вам зрозуміти багато тих речей, які здаються несуттєвими.