Рецензии «Монах, який продав свій Феррарі»

• Монах, який продав свій Феррарі
    Альона Кравченко, 20 октября 2016 г.
    Книга вразила до глибини душі! Сама розповідь ведеться у формі красивою притчі, написана просто і читається на одному подиху. Поради в книзі даються від імені адвоката, який пережив інфаркт, продав своє майно і поїхав шукати свій життєвий шлях до Індії. Там високо в Гімалаях монахи навчили його всім своїм мудростям, які він і намагається донести до широких мас.

Було величезне бажання прочитати її за день, але книгами подібного плану я полюбляю смакувати. Просто прочитати книгу - замало, щоб був належний ефект потрібно слідувати правилам описаним у книзі. Рекомендую всім, хто втомився від рутинної роботи або можливо зайшов в емоційну безвихідь, буде для вас ковтком свіжого повітря.
  • Дієпис про здійснення бажань від монахів з Гімалаїв
    уляна , 17 ноября 2017 г.
    Читаючи цю книгу, виникає таке враження, ніби попереду в тебе ще тисячі років життя, але й померти ти можеш сьогодні. Книга змушує заглиблюватись у суть самого себе, змушує зараз проживати своє щасливе життя, не чекаючи вдалого моменту.
    Письменник наголошує на слабкостях людства, бажаннях, які у всіх нас однакові та рисах характеру, які в змозі змінити плин життя кожного з нас.
    Завдяки індійським притчам, письменник наголошує на тому, що для людини настільки ж важливо дбати про свій розум та інтелект, як про прекрасний сад, який приносить нам задоволення та користь. Робін Шарма наголошує на тому, що ми мусимо йти за своїм покликанням, досягати своїх цілей, які мають стати нашими маяками на життєвій дорозі і наповнювати кожен день нашого життя сенсом. Маючи інтелект та цілі нам необхідна дисципліна - міцний канат, який нагадуватиме про мету наших змін; самовладання, сила долати свої страхи. Тільки так ми почнемо цінувати відведений нам на землі час та проживати його ефективно, на користь собі та іншим, досягнувши кінцевої мети.
    Письменник наголошує на тому, що зміни - це важко, але водночас це і є сенсом нашого життя, нашою подорожжю життям. І тільки нам вирішувати, чи буде ця подорож приємною і корисною, чи ми просто змарнуємо свій час...